Świąteczny konkurs Mistrzostw Polski w Zakopanem

zakopane-skocznia

Zakopane zorganizuje świąteczny konkurs Mistrzostw Polski w skokach narciarskich. Na zmodernizowanej Wielkiej Krokwi skoczków zobaczymy tradycyjnie w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – 26 grudnia.

Konkurs Świąteczny w ramach Mistrzostw Polski Seniorów odbędzie się na zmodernizowanej Wielkiej Krokwi w Zakopanem, która posiada już nowe tory lodowe. Ostatnie mistrzostwa Polski odbyły się w marcu, kiedy to w Wiśle triumfował Maciej Kot, który będzie bronić mistrzowskiego tytułu. Na podium stanęli wtedy również Stefan Hula oraz Kamil Stoch.

Dla naszych kadrowiczów będzie to ostatnia okazja do sprawdzenia formy przed Turniejem Czterech Skoczni. Kibice, którzy będą chcieli obejrzeć zmagania naszych skoczków pod skocznią, nie będą potrzebowali biletów, ale będą musieli zapłacić standardową opłatę za wstęp na skocznię, którą pobiera Centralny Ośrodek Sportu. Natomiast dla tych, którzy nie będą mogli dotrzeć do Zakopanego, jest dobra wiadomość. Transmisję z zawodów przeprowadzi Telewizja Polska. Pierwszą serię będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport, natomiast drugą również na kanale TVP1.

Program Konkursu Świątecznego – Mistrzostw Polski w skokach narciarskich:
Wielka Krokiew (HS-134)

Poniedziałek, 26 grudnia 2016

11:00 – odprawa techniczna – Wielka Krokiew
12:45 – seria próbna
13:45 – 1. seria konkursowa
14:45 – seria finałowa
Ceremonia rozdania nagród bezpośrednio po zakończeniu zawodów

źródło: Alicja Kosman / PZN

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.