Stoch nie dostał jeszcze zielonego światła na Lillehammer, decyzja w środę!

P1040952Kamil Stoch jest już po kolejnej kontroli stawu skokowego. Lekarz polskiej kadry, Aleksander Winiarski nadal nie daje zielonego światła dla Polaka. Decyzja odnośnie startu w Lillehammer zapadnie w środę. Pocieszające jest to, że Kamil może wznowić lekkie treningi na sali.

 – Ze stawem skokowym Kamila jeszcze nie jest wszystko w porządku. Cały czas jest on w trakcie gojenia. Trzeba jednak powiedzieć, że jest znacznie lepiej, niż było. Dzisiaj Kamil będzie mógł przeprowadzić już lekki trening na sali. Być może w środę będzie mógł już wejść na skocznię – powiedział doktor Winiarski.

Lekarz uważa, że te dwa dni odpoczynku od skoków mogą jeszcze bardzo pomóc Stochowi, który i tak odpoczynku pewnie ma już dosyć. – Na razie nie mogę dać zielonego światła na start w Lillehammer – zakończył lekarz kadry.

Kamil Stoch kontuzji nabawił się podczas jednego z treningów przed zawodami Pucharu Świata w Klingenthal. Nie wystartował wtedy w zawodach, nie było go również w fińskim Kuusamo. Czy Polak dostanie zgodę na start już w ten weekend w Lillehammer? Miejmy nadzieję że tak, bo strasznie pusto w drużynie bez niego, no i rywale także znacznie odskakują.

Źródło: eurosport.onet.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.