Stoch i Świątek po mistrzowsku. I ta piękna odpowiedź. “Zapraszamy na skocznię”

fot. własne/Instagram

Kamil Stoch oraz Iga Świątek wymienili się miłymi słowami na Instagramie. Złoty medalista olimpijski oznaczył mistrzynię wielkoszlemową pod filmikiem z treningu… na korcie tenisowym. Iga odpowiedziała mu w świetnym stylu.

fot. własne/Instagram

Na takie interakcje kibice czekają najbardziej. Na Instagramie doszło do bardzo miłej wymiany komentarzami pomiędzy polskimi mistrzami. Jeden z najlepszych skoczków w historii Kamil Stoch oznaczył liderkę rankingu zawodowych rozgrywek kobiecych WTA Igę Świątek pod filmikiem z treningu. Nie bez przyczyny – trzykrotny mistrz olimpijski wraz z resztą kadrą narodową spędzili czas na korcie tenisowym.

– Iga nie musi czuć się zagrożona, bo jesteśmy w tenisowej piaskownicy – zażartował sobie Stoch. Szybko zareagowała na to Świątek. – Na pewno wy szybciej zagracie w tenisa niż ja skoczę na nartach. P.S. Nad siatką, strunami i między kreski. Dacie radę! – odpowiedziała, zachowując duże poczucie humoru.

 

Kamil podziękował za radę. – A jakbyś się jednak zdecydowała spróbować, to zapraszamy na skocznię – dodał. Fanom naszych rewelacyjnych sportowców bardzo spodobała się ta konwersacja.

Źródło: Instagram/Twitter