Stoch i Hula ponownie z marką ISOVER!

Stefan Hula
fot: Kinga Kluk

W ubiegłym sezonie skoków narciarskich marka ISOVER towarzyszyła sportowcom podczas wszystkich startów i sportowych sukcesów. W czasie kiedy ISOVER był oficjalnym partnerem, Kamil Stoch wywalczył Kryształową Kulę i zwycięstwo w Pucharze Świata oraz dwa złote medale na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi.” To był naprawdę niezwykły sezon i ogromna przyjemność współpracy z tak wybitnymi sportowcami. Zdrowa rywalizacja w duchu fair play to wartości bliskie zarówno ISOVER, jak i naszym skoczkom, dlatego wspólnie podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy z Kamilem Stochem i Stefanem Hulą.” – powiedział Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER . W nowym sezonie skoków narciarskich ISOVER po raz drugi został oficjalnym partnerem Kamila Stocha i Stefana Huli. Marka przedłużyła współpracę ze reprezentantami Polski na sezon 2014/2015. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 24 października podczas 17. Gali Klubu ISOVER w Zakopanem.

Gościem specjalnym wydarzenia była Ewa Błaszczyk , znakomita aktorka i prezes Fundacji „Akogo?”, która jest ambasadorem marki w ramach kampanii wizerunkowej – „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. Podczas spotkania zaprezentowano także najnowszą odsłonę kampanii produktowej marki – „Bez wełny nie ma komfortu”, która z lekkim przymrużeniem oka, wykorzystując owce w różnych konfiguracjach, ma za zadanie przedstawić korzyści ze stosowania rozwiązań ISOVER.

Najbliższe zawody Pucharu Świata 2014/2015, w których polscy skoczkowie wystartują w barwach ISOVER odbędą się 22 listopada w niemieckim Klingenthal.

Źródło: isover.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.