Stefan Hula: Znowu łapie dobre czucie w skokach

Stefan HulaStefan Hula po słabszych skokach treningowych w dzisiejszych kwalifikacjach zajął dobre 15. miejsce po skoku na 123,5 m. Zobaczcie, co powiedział po swoich trzech skokach.

Stefan Hula – Mój kwalifikacyjny był najlepszy z dzisiejszych skoków. Wiadomo, że trochę mi brakuje, aby być w czołówce, ale najważniejsze jest to, że wykonałem swoje zadania. Ważne jest to, że w najważniejszym momencie znowu wyszedł mi najlepszy skok. Stefan przyznał, że podczas skoków treningowych u zawodnika pojawiły się błędy. – Trzeba było to skoordynować. Wyprowadzić je na prostą. Myślę, że to mi się udało, bowiem warunki nie są proste – mówił Stefan Hula

Stefan Hula jest uznawany za zawodnika, który skacze solidnie, ale nie zachwycająco. – Troszkę brakuje, ale wiadomo, że czasem jest troszkę gorzej. Znowu łapie takie bardzo dobre czucie. Myślę, że z dnia na dzień powinno być coraz lepiej. Po Turnieju Czterech Skoczni mogło być lekkie osłabienie – ocenił swoją formę 30. letni skoczek.

Stefanowi Huli podczas kwalifikacji do drugiego konkursu w Wiśle podczas kwalifikacji przydarzył się gorszy skok. Jak przyznał nasz skoczek tę sytuacje, ma już dawno za sobą i ze spokojem czeka na następne konkursy.

Z Zakopanego dla Sportsinwinter.pl – Franciszek Damboń

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.