Sporty zimowe w jesiennej ramówce TVP

fot. iplsc.com
fot. iplsc.com

Koniec sierpnia to przeważnie okres promocji własnych ramówek poszczególnych stacji telewizyjnych. Telewizja Polska ujawniła już swoją i poinformowała, że pokaże zmagania Polaków na arenach sportów zimowych.

Pierwsza dawka emocji związana z zimą na antenie Telewizji Polskiej już we wrześniu, kiedy zostanie rozegrany olimpijski turniej kwalifikacyjny, w którym o udział w igrzyskach w Pjongczang powalczy nasza reprezentacja. TVP pokaże także mecze NHL oraz Pucharu Polski. Ulubione dyscypliny Polaków w pełnej okazałości wrócą już pod koniec listopada. Wtedy bowiem zaczną się Puchary Świata w skokach i biegach narciarskich. Tym razem Kamil Stoch i Justyna Kowalczyk rozpoczną zmagania w tym samym tygodniu. W ostatni weekend listopada bowiem podejmą walkę w fińskiej miejscowości Ruka.

Publiczny nadawca pokaże także mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Lahti. Maja się one odbyć na przełomie lutego i marca 2017. W tym roku będziemy mogli także śledzić Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, które telewizja pokaże głównie na antenie TVP Sport. Kanał sportowy Telewizji Publicznej ma też być dostępny za darmo na MUX-8 telewizji naziemnej od lutego przyszłego roku. Z pewnością ułatwi to odbiór naszych ulubionych dyscyplin.

Źródło: TVP.pl / Press.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.