Skoki narciarskie w TVP do 2021 roku

Przez kolejne trzy lata będziemy mieli możliwość oglądania skoków narciarskich w TVP, ponieważ Telewizji Polskiej udało się właśnie wykupić prawa do transmisji  zawodów Pucharu Świata i Letniej Grand Prix.

Polscy kibice skoków narciarskich mogą być spokojni przez kolejne trzy sezony. Dziś prezes Telewizji Polskiej, czyli Jacek Kurski na konferencji prasowej przekazał, że udało się zakupić prawa do transmisji od Eurosportu. TVP zamierza transmitować wszystkie zawody z cyklu Pucharu Świata przez trzy sezony – 2018/19, 2019/20 oraz 2020/21. Dodatkowo od 2019 roku w całości na antenie Telewizji Polskiej zostanie pokazana Letnia Grand Prix. To jednak nie wszystko, ponieważ TVP pokaże również kilka konkurencji rozgrywanych podczas Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym. Rywalizację naszych reprezentantów będziemy mogli oglądać zarówno w Seefeld, jak i w Oberstdorfie.

Kibice biegów narciarskich też mają powód do zadowolenia. Telewizja Polska na swoich antenach pokaże 20 wybranych konkursów kobiet i mężczyzn w każdym sezonie. Taka zasada będzie się odbywała do 2021 roku, kiedy to umowa sublicencyjna wygaśnie.

Źródło: sport.tvp.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.