Skoki narciarskie w sezonie 2016/2017 ponownie w TVP1 i Eurosporcie

kamil stoch lot od tylu

Już tylko 21 dni dzielą nas od inauguracji nowego sezonu zimowego w skokach narciarskich. Tym razem pierwszy konkurs odbędzie się w północnej Finlandii – Kuusamo (Ruka). Wszystkie konkursy Pucharu Świata w sezonie zimowym 2016/2017 będzie można obejrzeć na antenach TVP1 i Eurosport.

Dla wszystkich fanów, którzy już nie mogą się doczekać nowego sezonu zimowego w skokach narciarskich mamy dobrą wiadomość. Jak dowiedział się portal Skijumping.pl Telewizja Polska i stacja Eurosport będą transmitowały wszystkie konkursy Pucharu Świata. W minionym sezonie TVP odpuściła emisje nocnych konkursów w Sapporo oraz piątkowego konkursu w Vikersund. Niektórym wiernym kibicom nie spodobało się to i w tym roku kierownictwo TVP w swoim programie umieściło pełen program Pucharu Świata.

Telewizja Polska przeprowadzi również transmisje zawodów z Wisły i Zakopanego. W tym przypadku na kanale ogólnodostępnym będzie można również zobaczyć kwalifikacje. Przypomnijmy, że Polskie konkursy Pucharu Świata odbędą się w Wiśle w dniach 14 – 15 stycznia 2017 r. oraz w Zakopanem 21 – 22 stycznia 2017 r..

TVP wraz ze stacją Eurosport posiadają również prawa do transmisji najważniejszej sportowej imprezy sezonu – Mistrzostw Świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017.

Stacja Eurosport oprócz zawodów mężczyzn będzie transmitować konkursy z cyklu Pucharu Świata kobiet, które zainaugurują swój sezon 2 grudnia 2016 r. w Lillehammer.

Pierwsze zawody z cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich mężczyzn odbędą się w dniach 24 – 26 listopada 2016 r. w Ruce (dawniej Kuusamo).

Źródło: Skijumping.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.