Skoki narciarskie. MŚ w Oberstdorfie 2021. Program zawodów dzień po dniu, medaliści, wyniki

Program zawodów:     ogólny    |    skoki   |   biegi   |   kombinacja   

Data Dyscyplina Konkurencja Godzina I II III Lista startowa Wyniki
23.02 Skoki (K) HS 106 – Trening 15:30 Link Link
           
24.02 Skoki (M) HS 106 – Trening 14:00 Link Link
Skoki (K) HS106 – Seria próbna 16:45 M. Kramer (AUT) E. Klinec (SLO) N. Kriznar (SLO) Link Link
Skoki (K) HS106 – Kwalifikacje 18:00 S. Takanashi (JPN) M. Kramer (AUT) E. Klinec   (SLO) Link Link
     
25.02 Skoki (K) HS 106 -Seria próbna 15:45 M. Kramer (AUT) S. Takanashi (JPN) M. Lundby (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 106 – ind. 17:00 E. Klinec (SLO) M. Lundby (NOR) S. Takanashi (JPN) Link Link
Skoki (M) HS 106 – Trening 19:15 Link Link
     
26.02 Skoki (K) HS 106 -Seria próbna 16:00 M. Kramer (AUT) N. Kriznar (SLO) S. Opseth (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 106 – Team 17:15 Austria Słowenia Norwegia Link Link
Skoki (M) HS 106 -Trening 19:00 H.E Granerud (NOR) A. Lanisek (SLO) M. Eisenbichler (GER) Link Link
Skoki (M) HS106 – Kwalifikacje 20:30 H. E Granerud (NOR) A. Lanisek (SLO) S. Kraft
(AUT)
Link Link
     
27.02 Skoki (M) HS 106 – Seria próbna 15:15  D. Kubacki (POL) H.E Granerud (NOR) A. Lanisek (SLO) Link Link
Skoki (M) HS 106 –  ind. 16:30  P. Żyła     (POL) K. Geiger (GER) A. Lanisek (SLO) Link Link
     
28.02 Skoki – MIX HS 106 – Seria próbna 15:30 R. Johansson (NOR) M. Eisenbichler (GER) H.E. Granerud (NOR) Link Link
Skoki – MIX HS 106 – ind. 17:00 Niemcy Norwegia Austria Link Link
     
01.03 Skoki (K) HS 137 – Trening 17:00 Link Link
       
02.03 Skoki (K) HS 137 – Seria próbna
16:30 S. Takanashi (JPN) E. Klinec (SLO) T.M. Bjoerseth (NOR) Link Link
Skoki (K) HS 137 – Kwalifikacje 18:00 M. Kramer (AUT) E. Klinec (SLO) S. Takanashi (JPN) Link Link
     
03.03 Skoki (K) HS 137 – Seria próbna 16:00 M. Lundby (NOR) N. Kriznar (SLO) M. Kramer (AUT) Link Link
Skoki (K) HS 137 – ind. 17:15 M. Lundby (NOR) S. Takanashi (JPN) N. Kriznar (SLO) Link Link
Skoki (M) HS 137 – Trening 19:15 Link Link
     
04.03 Skoki (M) HS 137 – Trening 16:00 S. Kraft (AUT) C. Prevc (SLO) Y. Sato (JPN) Link Link
Skoki (M) HS 137 – Kwalifikacje 17:30 S. Kraft (AUT) J. A. Forfang (NOR) M. Eisenbichler 9GER) Link Link
     
05.03 Skoki (M) HS 137 – Trening Team 09:00
Skoki (M) HS 137 – Seria próbna 15:45
Skoki (M) HS 137 – ind. 17:00
     
06.03 Skoki (M) HS 137 – Seria próbna 15:45
Skoki (M) HS 137 – Team 17:00