Składy reprezentacji Austrii, Norwegii i Francji na PŚ w kombinacji w Ramsau

fot.a.fssta.com

fot.a.fssta.com
fot.a.fssta.com

W najbliższy weekend zawody Pucharu Świata w kombinacji norweskiej rozegrane zostaną w Ramsau. Poznaliśmy składy reprezentacji Austrii, Norwegii i Francji na te zawody.

Dzięki temu, że zmagania odbędą się w Ramsau Austriacy wystawili większą liczbę zawodników. W walce o najwyższe miejsca powinni liczyć się jednak zawodnicy, którzy regularnie startują w Pucharze Świata, czyli Bernhard Gruber, Mario Seidl, David Pommer, Franz-Josef Rehrl, Lukas Klapfer, Phillip Orter oraz Wilhelm Denifl. Poza tym gospodarzy reprezentować będą Lukas Greiderer, Bernhard Flaschberger i Tomaz Druml. Dla reprezentantów Austrii zawody w Ramsau mogą ogromne znaczenie, którzy startują oni przed własną publicznością.

Reprezentacja Norwegii będzie musiała się obyć bez Jarla Magnusa Riibera, który ostatnio długo zmagał się z kontuzją. W świetnej formie jest Joergen Graabak, który będzie liderem norweskiej ekipy. Dobrze w sezon wszedł także Espen Andersen. Na przyjście formy czekają Magnus Krog, Haavard Klementsen, Mikko Kokslien i Jan Schmid, którzy także wystąpią w Ramsau. Skład reprezentacji Norwegii uzupełnia Truls Johansen.

W porównaniu do innych ekip nie zmienił się skład Francuzów. W Ramsau o punkty powalczą Francois Braud, Antoine Gerard, Maxime Laheurte i Laurent Muhlethaler.

Wcześniej pisaliśmy już o składzie reprezentacji Polski TUTAJ

źródło: oesv.at/skiforbundet.no/ffs.fr

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.