Składy kadr norweskich na sezon 2014/2015!

P1040814W czwartek podczas konferencji w Oslo zostały oficjalnie zaprezentowane składy kadr norweskich na sezon 2014/2015. W skład głównej kadry A prowadzonej przez Alexandra Stoeckla weszli : Anders Bardal, Anders Fannemel, Tom Hilde, Anders Jacobsen, Andreas Stjernen oraz Rune Velta.

Zawodnicy są już w pełni przygotowani do zbliżającego się sezonu zimowego, uważają iż tydzień w Hiszpanii był im bardzo potrzebny aby zregenerować siły. Z niecierpliwością oczekują już inauguracji Pucharu Świata w Klingenthal. Tegoroczny sezon letni okazał się dla Norwegów bardzo udany, do drzwi kadry A coraz śmielej zaczynają pukać młodzi zawodnicy tacy jak  Phillip Sjoeen lub Daniel-Andre Tande. Młodzi skoczkowie znaleźli się aktualnie w kadrze B i będą startować w Pucharze Kontynentalnym, mają byc także wsparciem dla bardziej doświadczonej kadry głównej.

Jeśli chodzi o kadrę kobiet, czuwać nad nimi będzie Christian Meyer a ich skład jest następujący: Gyda Enger, Line Jahr, Maren Lundby, Anette Sagen,Anna Odine Stroem.

Źródło: rikstv.no

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.