fot. Lahti2017.fi
fot. Lahti2017.fi

Do mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Lahti pozostał jeszcze nieco ponad rok, ale organizatorzy już uruchomili sprzedaż biletów. Wybieracie się do Finlandii? Uważnie czytajcie co kupujecie.

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Lahti odbędą się po raz siódmy. Rozpocząć się mają 22 lutego a zakończyć 5. marca 2017 roku. W programie znajduje się 21 konkurencji w trzech dyscyplinach sportowych. Kibice planujący wzięcie udziału w tej imprezie mogą już bukować bilety, które wahają się w cenach od 66,50 euro do 882,50 euro. Praktyka pokazuje jednak, że ciężko zakupić najtańsze bilety, bo jest ich mało. Najtańszy bilet (66,50) dotyczy dni 28.02 – 01.03. Wówczas rozgrywany jest bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet (wtorek) i 15 km klasykiem mężczyzn, konkurs kombinacji norweskiej oraz kwalifikacje mężczyzn na dużej skoczni (środa). Najdroższy bilet (882,50) dotyczy zakupu pakietu na wszystkie dni rywalizacji. Jeśli ktoś zatem wybiera się na cały czempionat, najbardziej opłaca zakupić się tę wejściówkę.

W Lahti wypuścili w obieg bilety dwu, trzy, cztery i sześciodniowe oraz pakiet na wszystkie konkurencje mistrzostw. Nie można zatem zakupić biletu na jeden dzień. Przewidzianych jest 11 opcji zakupu biletów (szczegóły TUTAJ). Przewidziane są także zniżki dla studentów, młodzieży do lat 16 czy niepełnosprawnych. Dzieci do lat 7 wstęp mają za darmo. Ceny biletów są także zależne od rodzaju wybieranych sektorów. Zachęcamy oczywiście każdego kibica to wyjazdu na mistrzostwa. Pamiętajcie jednak, żeby przed zakupem dokładnie przeanalizować wybierane wejściówki. Trzeba wszystko dokładnie przeczytać, bo początkowo przedstawiona oferta wygląda chaotycznie. Koniecznie porównajcie daty biletów z programem zawodów. W razie problemów jesteśmy otwarci do udzielenia pomocy.

Bilety dostępne pod tym LINKIEM.

Program zawodów: TUTAJ

Pytania, prośby o pomoc? Piszcie: mateuszkrol@sportsinwinter.pl

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

1 thought on “Ruszyła sprzedaż biletów na mistrzostwa świata w Lahti 2017

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.