Ruszyła sprzedaż biletów na LGP w Zakopanem 2019

fot. Anna Felska

fot. Anna Felska

Trwa już sprzedaż biletów na tegoroczne zmagania skoczków narciarskich w ramach Letniego Grand Prix w Zakopanem. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.

Bilety na zawody FIS Grand Prix w Zakopanem do sprzedaży trafiły tydzień temu, a ich ceny oscylują od 60 do 70 złotych na konkursy drużynowy i indywidualny, a także 30 złotych na kwalifikacje. Bilety premium kosztują 350 zł. Jak zaznaczają organizatorzy, nie ma dostępnych wejściówek ulgowych.

Ceny biletów:

KWALIFIKACJE

30 zł – wstęp na wszystkie sektory

KONKURS DRUŻYNOWY I INDYWIDUALNY

Sektor A – 70 zł na dzień

Sektor B – 70 zł na dzień

Sektor C – 60 zł na dzień

Sektor D – 60 zł na dzień

Premium – 350 zł na dzień

Konkursy odbędą się w sobotę 17 i niedzielę 18 sierpnia, gdy zostaną rozegrane odpowiednio konkursy drużynowy i indywidualny. W piątek czekają nas kwalifikacje.

Pełny program:

piątek, 16 sierpnia

15:00 oficjalny trening (2 serie)

16:30 kwalifikacje

sobota, 17 sierpnia 

14:00 seria próbna

15:00 konkurs drużynowy

niedziela, 18 sierpnia 

12:00 seria próbna

13:00 konkurs indywidualny

Zawody Letniego Grand Prix powracają do Zakopanego po 8-letniej przerwie. Pierwsze zawody rozegrane zostały w Zakopanem w 2004 roku, gdy Wielka Krokiew w ramach modernizacji pokryta została igielitem i doczekała się systemu oświetlenia. W konkursie indywidualnym triumfował wtedy Adam Małysz, a w konkursie drużynowym najlepsi okazali się reprezentanci Norwegii. Ostatni konkurs LGP w Zakopanem odbył się w 2011 roku, gdy triumfował Austriak Thomas Morgenstern.

Źródło: worldcup-zakopane.pl/informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.