Ruszył nabór do Klubu Eve-nement Zakopane i SMS Szczyrk

fot. Anna Felska

fot. Anna Felska

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku oraz Klub Sportowy Eve-nement Zakopane ogłosiły nabór do swoich sekcji narciarskich.

Ruszyła rekrutacja do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku dla klas III gimnazjum oraz I klasy liceum na rok 2018/2019. Młodzi adepci sportu mogą szkolić się nie tylko w skokach narciarskich ale również w biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim, kombinacji norweskiej oraz snowboardzie. Szczegóły dotyczące naboru dostępne są na oficjalnej stronie szkoły w zakładce rekrutacja.

Nabór ogłosił również Klub Sportowy Eve-nement Zakopane, który kształci młodych skoczków narciarskich. Założycielami klubu są Kamil Stoch i jego żona Ewa Bilan-Stoch. Obecnie klub liczy około 23. zawodników i zawodniczek a trenerem jest Andrzej Zarycki. Niedawno zakończenie kariery sportowej ogłosił Krzysztof Miętus, który zajmie się teraz trenowaniem dzieci właśnie w klubie Eve-nement. W związku z tym klub poszukuje zawodników z roczników 2009, 2010 i 2011. Zgłoszenia można wysyłać mailowo lub telefonicznie. Spotkanie, na którym odbędzie się test predyspozycji kandydatów odbędzie się 20 kwietnia o godz. 17:00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Zębie.

Więcej informacji tutaj:

źródło: pzn.pl / smsszczyrk.pl / facebook.com/klubZakopane

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.