Rusza sprzedaż biletów na Turniej Czterech Skoczni i Tour de Ski

fot. Wiktoria Wnętkowska

fot. Wiktoria Wnętkowska

Wakacje niemal za nami a to oznacza, że zbliża się sezon zimowy. Do konkursów Pucharu Świata ponad dwa miesiące, ale na niektóre zawody można już nabywać bilety. Wkrótce ruszy sprzedaż wejściówek na Turniej Czterech Skoczni oraz Tour de Ski.

Kibice, którzy z niecierpliwością czekają na pierwsze zimowe skoki w nowym sezonie i chcą obejrzeć je na żywo, mogą zakupić od lipca bilety na inauguracyjny Puchar Świata w Wiśle. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem portalu KupBilet.pl. Są jeszcze wolne miejsca, ale mimo wysokiej ceny, bilety schodzą jak ciepłe bułeczki. Dla wybierających się na pierwszą z ważniejszych imprez w skokach narciarskich, czyli Turniej Czterech Skoczni, również mamy dobrą wiadomość. Sprzedaż dwu dniowych karnetów ruszy w poniedziałek. Podobnie w przypadku prestiżowych zmagań Tour de Ski w biegach narciarskich. W przypadku tej imprezy będzie można kupować bilety na pojedyncze dni rywalizacji. Na turniej taka możliwość pojawi się dopiero dwudziestego drugiego października. Niemcy spodziewają się dużego zainteresowania swoją częścią TCS, zatem warto zadbać o wejściówki jak najszybciej. Przypomnijmy, że złotego orła bronił będzie Kamil Stoch, który w minionej edycji turnieju wygrał wszystkie cztery konkursy, czym wyrównał rekord Svena Hanawalda.

W poniedziałek ruszy także sprzedać biletów na zawody Pucharu Świata w lotach narciarskich, które zagoszczą w Oberstdorfie w pierwszy weekend lutego. Kibice skoków kobiet będą mogli też od przyszłego tygodnia zaopatrzyć się w wejściówki na PŚ skoczkiń, który w Oberstdorfie zagości w dniach 15-17 lutego 2019. Ktoś z Was wybiera się te wydarzenia?

Źródło: heimweh.blog

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.