Rusza sprzedaż biletów na Puchar Świata w Wiśle i Zakopanem 2023

fot. M. Rudzińska

Już w najbliższy piątek o 12:00 na eBilet.pl wystartuje otwarta sprzedaż biletów na tegoroczne polskie konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Uwielbiana przez Polaków dyscyplina zagości ponownie w Wiśle i Zakopanem, gdzie w dniach 5-6 listopada i 14-15 stycznia rozegra się rywalizacja w konkursach indywidualnych i drużynowych.

fot. M. Rudzińska

Bilety na PŚ w Wiśle i Zakopanem

W piątek 16 września o godzinie 12:00 eBilet rozpocznie szeroką dystrybucję biletów na inauguracyjne zawody Pucharu Świata Wiśle oraz styczniowy konkurs w Zakopanem. Tylko kibice, którzy zakupili bilety na Letnie Grand Prix będą mogli skorzystać ze specjalnej przedsprzedaży dla zawodów w Wiśle, która zostanie otwarta 15 września o godzinie 12:00.

Czytaj: Drożyzna uderza w skoki. Drastyczne podwyżki. “Coraz gorzej to spiąć”

– Oficjalnie już możemy powiedzieć, że biletowanie zawodów Pucharu Świata 2022/2023 w Wiśle i w Zakopanem powierzamy eBilet. Wieloletnia współpraca przy konkursach w Wiśle zaowocowała tysiącami kibiców dopingujących naszych skoczków. Chcemy dalej korzystać z doradztwa strategicznego, dystrybucji oraz obsługi imprez, jakie oferuje eBilet – Jan Winkiel Sekretarz Generalny PZN.

Światowa czołówka skoczków narciarskich zmierzy się w czterech konkursach:

● 5/11/2022 – Wisła – konkurs indywidualny – Skocznia im. Adama Małysza
● 6/11/2022 – Wisła – konkurs indywidualny – Skocznia im. Adama Małysza
● 14/1/2023 – Zakopane – konkurs indywidualny – Wielka Krokiew
● 15/1/2023 – Zakopane – konkurs drużynowy – Wielka Krokiew

Skoki narciarskie to dyscyplina, która od wielu lat budzi niesamowite emocje wśród polskich kibiców. Kochamy ją nie tylko ze względu na rywalizację światowej klasy zawodników, ale głównie z powodu wyjątkowej atmosfery, która panuje pod naszymi skoczniami. Wraz ze sprzedażą biletów powoli rozgrzewamy się przed startem sezonu zimowego – mówi Bartek Troński, wiceprezes eBilet.

Bilety będą dostępne tylko na stronie eBilet.pl!

Źródło: Komunikat prasowy eBilet.pl