Rusza Puchar Świata w biegach narciarskich – Sprawdź transmisje TV

fot. Irek Trawka / Maciej Staręga to najbardziej doświadczony zawodnik w kadrze Krężeloka

fot. Irek Trawka

Najlepsi biegacze i biegaczki na świecie powracają do rywalizacji w Pucharze Świata. Przed nimi pierwszy start w fińskiej Ruce. Podpowiadamy gdzie będziecie mogli zobaczyć pierwsze konkursy tej zimy w telewizji.

Nowy sezon w biegach narciarskich rozpocznie się już jutro od sprintów stylem klasycznym. W tej konkurencji, rywalizować będą zarówno Panie jak i Panowie. Pojutrze czeka nas bieg na 10 km stylem klasycznym i 15 km mężczyzn. Niestety, będzie to pierwszy sezon kiedy w walce o kryształową kulę nie zobaczymy Justyny Kowalczyk. Sama była zawodniczka jednak nie rozstała się zupełnie z nartami. Pomaga teraz młodym – polskim następczynią dojść do mistrzowskiej formy. O silę polskich biegów w rozpoczynającym się sezonie mają stanowić następujący zawodnicy: Urszula Łętocha, Agata Warło, Monika Skinder, Eliza Rucka, Izabela Marcisz, Weronika Kaleta, Magdalena Kobielusz, Maciej Staręga, Mateusz Haratyk, Dominik Bury i Kamil Bury.

Transmisje TV

Sobota, 24.11.2018 
10:00 – kwalifikacje sprintu stylem klasycznym,
12:30 – finały, od 12:00 Eurosport 1, od 12:25 w TVP Sport (SPORT.TVP.PL i aplikacji mobilnej),

Niedziela, 25.11.2018
10:45 – bieg kobiet na 10 km stylem klasycznym, Eurosport 1, oraz w TVP SPORT po zakończeniu transmisji łyżwiarstwa szybkiego (SPORT.TVP.PL i w aplikacji mobilnej ),
12:15 – bieg mężczyzn na 15 km stylem klasycznym, Eurosport 1.

Źródło: Informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.