Rekordowa zima dla Sportsinwinter.pl! Dziękujemy naszym Czytelnikom

To była zima! Pełna sukcesów dla różnych polskich sportowców, ale także dla naszego portalu. Od początku sezonu zaskakiwaliście nas liczbą wejść, interakcji na social mediach. Serwery się przegrzewały, nasze mózgi i palce pracowały na pełnych obrotach i wszystko to z pasji do sportów zimowych.

Miliony czytelników

Losy Sportsinwinter.pl można porównać tej zimy do złotego medalu Piotra Żyły. Z roku na rok rozwijamy się, ale zazwyczaj stawiamy małe kroki. Tej zimy otrzymaliśmy taką niespodziankę, jaką sprawił sobie w Oberstdorfie polski skoczek, kiedy został mistrzem świata. W przeszłości nie zdarzało się, abyśmy mieli regularny problem z publikowaniem artykułów, bo wariowały serwery. Nie byliśmy przygotowani na tak gwałtowne wejścia z Waszej strony. Wszak minionej zimy odwiedziło nas blisko 2 miliony osób!

– Na wielkich portalach takie liczby mogą nie robić wrażenia, ale dla nas to wielki sukces. Od początku istnienia Sportsinwinter.pl założyliśmy sobie, żebyśmy działali przede wszystkim jako pasjonaci. To dla nas ma być wielka przygoda, z której czerpiemy przyjemność. W ostatnich sezonach widzieliśmy wzmożony ruch, ale to tej zimy było was kilkakrotnie więcej niż poprzedniej. Pobiliście wiele rekordów! Jestem tym autentycznie poruszony – mówi Mateusz Król, redaktor naczelny Sportsinwinter.pl.

Nowy rozdział

Przed sezonem większy nacisk położyliśmy na interakcję z czytelnikami oraz sportowcami za pośrednictwem portali społecznościowych. Nasz instagramowy profil cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a użytkownicy chętnie biorą udział w naszych Quizach. Sporą rzeszę odbiorców miał Q&A z biegaczem narciarskim Michałem Skowronem. W takie idee chcemy właśnie podążać. I to nawet poza sezonem, bowiem my o zimie pamiętamy cały rok.

W grudniu ruszyliśmy z autorskim podcastem o sportach zimowych: “Halo, tu zima”. To program skierowany do fanów wszystkich, albo niektórych dyscyplin zimowych. W każdy niedzielny wieczór podsumowywaliśmy sportowe wydarzenia ostatnich dni. Każde wydanie to porcja dynamicznych wiadomości, dyskusji i rozmów z wybitnymi gośćmi. Podcast poprowadzą Adrian Gerula i Mateusz Król.

Drużyna

Nie ma sukcesu bez sztabu ludzi. To słowa często używane przez sportowców, którzy osiągają sukcesy. Tak często mówią polscy skoczkowie, którzy ostatnimi laty przyzwyczaili nas do sukcesów. Powiemy tak i my, bo Sportsinwinter.pl nie byłoby bez kilkunastu osób, które obecnie tworzą redakcję. Każdy z nich w innym dziale. Piszemy wszak o skokach i biegach narciarskich, kombinacji norweskiej i narciarstwie alpejskim, saneczkarstwie i bobslejach, ale często także o innych sportach.

– Dziękuję całej ekipie. Nie wystrzegamy się błędów, wpadek i zapominalstwa. Często się denerwuję, czasami zapomnę pochwalić. Po pewnym czasie dochodzi do mnie jednak, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, którzy wypełniają tutaj swoje hobby. Wszyscy tej zimy zasługujecie na pochwałę. Każdy bowiem robił wszystko, aby przyłożyć się do tego działa na tyle, na ile mu czas pomagał. I za to jestem wdzięczny – przyznaje Mateusz Król. – Drodzy Czytelnicy zaglądajcie do nas przez cały rok, bowiem rywalizacja sportowca znika, ale będzie o czym pisać – dodaje.

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁY SEZON 2020/2021

Szukajcie nas na portalach społecznościowych:                   Instagram    |      Twitter     |     Facebook

Obserwuj