PZN przedłuża współprace z 4F!

IMG_1955_2
FOTO: Alicja Kosman/PZN

Tuż po zakończeniu zawodów z cyklu Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego – Pan Apoloniusz Tajner wraz z Prezesem firmy OTCF (właściciel marki 4F) – Panem Igorem Klają, przedłużyli umowę współpracy do 2018 roku, czyli do kolejnym Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang. Firma OTCF jest oficjalnym partnerem związku od 2007 roku. Dostarcza ona ubrania marki 4F dla wszystkich zawodników z kadr szkoleniowych, trenerów oraz przedstawicieli Polskiego Związku Narciarskiego.

Zadowolony z przedłużenie kontraktu, a także ze współpracy z firmą 4F jest Prezes PZN Apoloniusz Tajner: “Umowa z 4F, była negocjowana już od wiosny i będzie obowiązywała przez następne cztery lata, czyli do następnych igrzysk olimpijskich. Jako pierwszy związek sportowy rozpoczęliśmy współpracę z 4F, pomogliśmy im na początku, potem zawarliśmy kontrakt z Polskim Komitetem Olimpijskim, a firma 4F ubierała polskie reprezentacje olimpijskie na kilku ostatnich igrzyskach, zaczynając od Vancouver w 2010 roku – podsumował Prezes PZN. – Współpraca zawsze nam się bardzo dobrze układała i cieszę się, że możemy ją kontynuować. Jesteśmy zadowoleni z ubiorów, które przygotowuje dla nas 4F i generalnie z całej naszej współpracy.”

Prezes firmy OTCF – Pan Igor Klaja, przypomniał za to historię współpracy z PZN: “Historia trochę zatoczyła koło. Pierwsza umowa została podpisana w 2007 roku, czyli w czasie, kiedy na skoczniach obecny był tylko Adam Małysz. Lata 2007 i 2008 to nie były najlepsze sezony dla Adama. Później jednak przyszły igrzyska w Vancouver oraz mistrzostwa świata w Oslo, a wraz z nimi medale dla Adama. Dzisiaj – w 2014 roku – mamy doskonałą drużynę, która wczoraj pokazała, jaki ogromny jest potencjał w polskich skokach, więc bardzo się cieszę, że 4F jest stabilnym partnerem polskiego sportu i przynosi szczęście. Będziemy z zawodnikami Polskiego Związku Narciarskiego do 2018 roku i jestem z tego bardzo dumny” – zapowiedział.

Źródło: Alicja Kosman/PZN, Dominika Horczak/PZN

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.