Puchar Świata w Wiśle zbliża się wielkimi krokami

SAM_23032

Już za nieco ponad miesiąc odbędą się kolejne zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Polsce. Pierwszy raz w historii skocznia im. Adama Małysza w Wiśle-Malince zorganizuje dwa konkursy Pucharu Świata. 

Organizatorzy zawodów w Wiśle zapewniają, że podczas konkursów widoczna będzie nowa jakość a skocznia jest już gotowa na przyjęcie najlepszych skoczków świata. Wiceprezes Polskiego Związku Narciarskiego Andrzej Wąsowicz mówi, że dla kibiców szykowana jest niespodzianka, czyli występ wielkiej gwiazdy. Atmosfera panująca podczas Pucharu Świata w Zakopanem jest niepowtarzalna ale Wisła również chce spróbować stworzyć wspaniałe widowisko dla kibiców.  – Podglądałem firmę, która bawiła publiczność na Wielkiej Krokwi. Nie stać nas na jej usługi, ale też będzie ciekawie. Zdecydowanie zmieniamy całą oprawę zawodów w Wiśle. Zapewniam wszystkich, że też będzie dobra zabawa – mówi Wąsowicz.

Skocznia im. Adama Małysza nie jest w stanie przyjąć tak wielkiej ilości kibiców jak Wielka Krokiew w Zakopanem. Dlatego też dla kibiców poza nią, zostanie również stworzona strefa kibica. – Chcemy zadbać o kibiców. W centrum miasta zorganizujemy strefę kibica, bo przecież nie wszyscy zmieszczą się na skoczni. Zostanie tam postawiony telebim, na którym też będzie można śledzić to, co się dzieje w Wiśle Malince. Do tego będzie ciekawy program artystyczny – dodaje prezes.

Z ciekawością i niecierpliwością czekamy na kolejne święto skoków narciarskich w Polsce!

źródło: eurosport.onet.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.