Puchar Świata w narciarstwie alpejskim mężczyzn 2019/2020 – Kalendarz, wyniki

Photo by: JAN M LUNDAHL / Are2019.com

Lp. Data Miejscowość Trasa Konkurencja 1. Miejsce 2. Miejsce 3. Miejsce
1. 27 października 2019 Austria Sölden Rettenbach gigant Francja Alexis Pinturault Francja Mathieu Faivre Słowenia Žan Kranjec
2. 24 listopada 2019 Finlandia Levi Levi Black slalom Norwegia Henrik Kristoffersen Francja Clément Noël Szwajcaria Daniel Yule
3. 30 listopada 2019 Kanada Lake Louise Men’s Olympic/East Summit zjazd Niemcy Thomas Dreßen Włochy Dominik Paris Szwajcaria Carlo Janka
Szwajcaria Beat Feuz
4. 1 grudnia 2019 Men’s Olympic/East Summit supergigant Austria Matthias Mayer Włochy Dominik Paris Austria Vincent Kriechmayr
Szwajcaria Mauro Caviezel
5. 6 grudnia 2019 Stany Zjednoczone Beaver Creek Birds of Prey/Golden Eagle supergigant Szwajcaria Marco Odermatt Norwegia Aleksander Aamodt Kilde Austria Matthias Mayer
6. 7 grudnia 2019 Birds of Prey/Golden Eagle zjazd Szwajcaria Beat Feuz Francja Johan Clarey
Austria Vincent Kriechmayr
7. 8 grudnia 2019 Birds of Prey/Golden Eagle gigant Stany Zjednoczone Tommy Ford Norwegia Henrik Kristoffersen Norwegia Leif Kristian Nestvold-Haugen
14 grudnia 2019 Francja Val d’Isère gigant Zawody przeniesione na 1 marca do Hinterstoder
8. 15 grudnia 2019 Stade Olympique de Bellevarde slalom Francja Alexis Pinturault Szwecja André Myhrer Włochy Stefano Gross
9. 20 grudnia 2019 Włochy Val Gardena Saslong supergigant Austria Vincent Kriechmayr Norwegia Kjetil Jansrud Niemcy Thomas Dreßen
21 grudnia 2019 zjazd Zawody przeniesione na 27 grudnia do Bormio
10. 22 grudnia 2019 Włochy Alta Badia Gran Risa gigant Norwegia Henrik Kristoffersen Francja Cyprien Sarrazin Słowenia Žan Kranjec
11. 23 grudnia 2019 gigant równoległy Norwegia Rasmus Windingstad Niemcy Stefan Luitz Austria Roland Leitinger
12. 27 grudnia 2019 Włochy Bormio Stelvio zjazd Włochy Dominik Paris Szwajcaria Beat Feuz Austria Matthias Mayer
13. 28 grudnia 2019 Stelvio zjazd Włochy Dominik Paris Szwajcaria Urs Kryenbühl Szwajcaria Beat Feuz
14. 29 grudnia 2019 Stelvio superkombinacja Francja Alexis Pinturault Norwegia Aleksander Aamodt Kilde Szwajcaria Loïc Meillard
15. 5 stycznia 2020 Chorwacja Zagrzeb Crveni Spust slalom Francja Clément Noël Szwajcaria Ramon Zenhäusern Włochy Alex Vinatzer
16. 8 stycznia 2020 Włochy Madonna di Campiglio Canalone Miramonti slalom Szwajcaria Daniel Yule Norwegia Henrik Kristoffersen Francja Clément Noël
17. 11 stycznia 2020 Szwajcaria Adelboden Chuenisbärgli gigant Słowenia Žan Kranjec Chorwacja Filip Zubčić Norwegia Henrik Kristoffersen
Francja Victor Muffat-Jeandet
18. 12 stycznia 2020 Chuenisbärgli slalom Szwajcaria Daniel Yule Norwegia Henrik Kristoffersen Austria Marco Schwarz
19. 17 stycznia 2020 Szwajcaria Wengen Männlichen superkombinacja Austria Matthias Mayer Francja Alexis Pinturault Francja Victor Muffat-Jeandet
20. 18 stycznia 2020 Lauberhorn zjazd Szwajcaria Beat Feuz Włochy Dominik Paris Niemcy Thomas Dreßen
21. 19 stycznia 2020 Männlichen slalom Francja Clément Noël Norwegia Henrik Kristoffersen Rosja Aleksandr Choroszyłow
22. 24 stycznia 2020 Austria Kitzbühel Streifalm supergigant Norwegia Kjetil Jansrud Norwegia Aleksander Aamodt Kilde
Austria Matthias Mayer
23. 25 stycznia 2020 Streif zjazd Austria Matthias Mayer Austria Vincent Kriechmayr
Szwajcaria Beat Feuz
24. 26 stycznia 2020 Ganslern slalom Szwajcaria Daniel Yule Austria Marco Schwarz Francja Clément Noël
25. 28 stycznia 2020 Austria Schladming Planai slalom Norwegia Henrik Kristoffersen Francja Alexis Pinturault Szwajcaria Daniel Yule
26. 1 lutego 2020 Niemcy Garmisch-Partenkirchen Kandahar 1 zjazd Niemcy Thomas Dreßen Norwegia Aleksander Aamodt Kilde Francja Johan Clarey
27. 2 lutego 2020 Kandahar 2 gigant Francja Alexis Pinturault Szwajcaria Loïc Meillard Norwegia Leif Kristian Nestvold-Haugen
28. 8 lutego 2020 Francja Chamonix La Verte des Houches slalom Francja Clément Noël Norwegia Timon Haugan Austria Adrian Pertl
29. 9 lutego 2020 gigant równoległy Szwajcaria Loïc Meillard Szwajcaria Thomas Tumler Niemcy Alexander Schmid
15 lutego 2020 Chińska Republika Ludowa Yanqing zjazd Zawody przeniesione na 13 lutego do Saalbach-Hinterglemm
16 lutego 2020 supergigant Zawody przeniesione na 14 lutego do Saalbach-Hinterglemm
30. 13 lutego 2020 Austria Saalbach-Hinterglemm zjazd
31. 14 lutego 2020 supergigant
32. 22 lutego 2020 Japonia Yuzawa Naeba gigant
33. 23 lutego 2020 slalom
34. 28 lutego 2020 Austria Hinterstoder superkombinacja
35. 29 lutego 2020 supergigant
36. 1 marca 2020 gigant
37. 7 marca 2020 Norwegia Kvitfjell zjazd
38. 8 marca 2020 supergigant
39. 14 marca 2020 Słowenia Kranjska Gora gigant
40. 15 marca 2020 slalom
41. 18 marca 2020 Włochy Cortina d’Ampezzo zjazd
42. 19 marca 2020 supergigant
43. 21 marca 2020 gigant
44. 22 marca 2020 slalom

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: