PŚw Ruce: J.Kobayashi najlepszy w serii próbnej, Żyła czwarty

Junshiro Kobayashi okazał się najlepszym zawodnikiem serii próbnej. Tuż za nim znaleźli się Peter Prevc oraz Richard Freitag. Najlepszym z reprezentantów Polski był sklasyfikowany tuż za nimi na czwartym miejscu Piotr Żyła.

Junshiro Kobayashi poszybował na 137 metr co pozwoliło mu wygrać serię próbną o 1,4 punktu. Tuż za nim sklasyfikowany został doświadczony Słoweniec Peter Prevc, który wylądował o metr bliżej niż Japończyk.Trzecie miejsce zajął Niemiec Richard Freitag uzyskując w swoim skoku odległość 135,5 metra. Najlepszym z naszych reprezentantów był Piotr Żyła,który uplasował się tuż za nimi. Polak wylądował na 134 metrze, a piąty był Austriak Michael Hayboeck (136,5 m). Czołową szóstkę zamknął kolejny z Austriaków Manuel Fettner (131,0 m). W najlepszej “10” mieliśmy jeszcze jednego z Biało-Czerwonych – Dawida Kubackiego. Polak po skoku na odległość 129 metrów zamknął czołową “10”.

Pozostali z naszych reprezentantów uplasowali się na następujących pozycjach: 12. Stefan Hula (130,5 m), 18. Jakub Wolny (134,0 m), 20. Maciej Kot ( 124,0 m) oraz 21. Kamil Stoch ( 124,0 m).

Początek pierwszej serii konkursowej już o godzinie 15:00.

Pełne wyniki serii próbnej

Źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.