PŚ w Zakopanem: Sprzedaż biletów opóźniona

fot. Anna Felska

fot. Anna Felska

Kibice, którzy pragną już zakupić bilety na Puchar Świata w Zakopanem, muszą uzbroić się w cierpliwość. Organizatorzy informują, że ruszy ona dopiero w połowie sierpnia.

Przyszłoroczne zawody Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi znów będą cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców. Ci już teraz szukają wejściówek na to wydarzenie. Tatrzański Związek narciarski pierwotnie planował, że sprzedaż biletów ruszy na początku sierpnia. Dziś poinformowano jednak, że będzie je można zakupić od piętnastego sierpnia (około południa) za pomocną sklepu online TZN.

Puchar Świata w Zakopanem będzie w przyszłym roku obchodził jubileusz. Zawody najwyższej rangi pod Giewont zawitają już po raz dwudziesty piąty. Wyjątkowe konkursy zostaną rozegrane w weekend 18-20. stycznia 2019 roku. W piątek tradycyjnie odbędą się kwalifikacje, w sobotę konkurs drużynowy a dzień później konkurs indywidualnym. Przypomnijmy, że od ubiegłego sezonu rekordzistą Wielkiej Krokwi jest Kamil Stoch. Polak skoczył w konkursie drużynowy 141,5 metra.

Źródło: TZN

Mateusz Król
Obserwuj

4 thoughts on “PŚ w Zakopanem: Sprzedaż biletów opóźniona

  1. Biletów już nie ma,czekamy na drugą i trzecią transzę,zobaczymy czy pojawią się zgodnie z obietnicą organizatora czyli kolejno 15 września i 15 października,dzisiaj rozmawiałem telefonicznie i przekazano mi że bilety były od 15 sierpnia i już sprzedano.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.