PŚ w Wiśle: Najważniejsze bezpieczeństwo!

fot. M. Król
fot. M. Król

Wisła chyba już na stałe wpisała się do kalendarza Pucharu Świata w skokach narciarskich. Skoczkowie w tym sezonie zagoszczą tam 15. stycznia. Zarówno kwalifikacje, jak i zmagania konkursowe rozgrywane będą w jeden dzień. Przygotowania idą pełną parą!

W czwartek, 27 listopada, na skoczni im. Adama Małysza spotkali się przedstawiciele służb porządkowych. Impreza, podobnie jak w styczniu 2014 roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem kibiców. – Z myślą o bezpieczeństwie uczestników zorganizowałem specjalne spotkanie z przedstawicielami służb porządkowych. Schemat działania, sprawdzony w latach ubiegłych, zasadniczo nie ulegnie zmianie – zapewnia Andrzej Wąsowicz i dodaje: – Na ten moment naszym największym przeciwnikiem jest pogoda, wypatrujemy śniegu i mrozu.

 Bilety na zawody Pucharu Świata w Wiśle można zakupić za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl a także w Wiśle w sklepie Wiślaczek (pl. Hoffa). Wychodząc naprzeciw ogromnemu zainteresowaniu kibiców organizatorzy zdecydowali się na zorganizowanie dodatkowej trybuny z miejscami siedzącymi  – utworzenie dodatkowego sektora A8. Koszt biletu w tym sektorze to 80 zł.

 Program zawodów Pucharu Świata w Wiśle (czwartek, 15 stycznia 2015r.)

09:00 – oficjalny trening (dwie serie)

11:00 – kwalifikacje

16:00 – seria próbna

17:30 – pierwsza seria konkursu indywidualnego

seria finałowa

ceremonia wręczenia nagród

 Oficjalna strona internetowa Pucharu Świata Wisła 2015 – www.wisla-malinka.com

Źródło: Katarzyna Koczwara / PZN

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.