PŚ w Wiśle: Dodatkowe bilety trafiły do sprzedaży

Mamy dobre informacje dla kibiców, którzy nie zdążyli zakupić biletów na Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Do sprzedaży trafiła jednak dodatkowa pula.

Zainteresowanie inauguracyjnymi zawodami Pucharu Świata w Wiśle jest ogromne. – Mimo początkowego narzekania na wysokie ceny, bilety sprzedają się znakomicie – powiedział nam Andrzej Wąsowicz. To skłoniło organizatorów do podjęcia decyzji, o dostawieniu dodatkowej trybuny, co oznacza dodatkową pulę biletów. Wejściówki można zakupić za pośrednictwem portalu KupBilet.pl. Możliwość dostawienia dodatkowych miejsc dla kibiców spowodowało, najprawdopodobniej, przeniesienie biura prasowego do jego z budynków. O nowym miejscu dla dziennikarzy poinformował Andrzej Wąsowicz w rozmowie z Piotrem Majchrzakiem dla Sport.pl.

Przygotowania w Wiśle idą zgodnie z planem. We wrześniu Andrzej Wąsowicz informował nas, że na początku października ruszy produkcja śniegu. – Będziemy robić teraz mniejsze kupki śniegu i rozpychać w mniejszych ilościach, żeby nie narobić szkód – dodawał Wąsowicz. – Nieśmiało mówię, że na początku listopada obiekt będzie już do użytku Polaków i innych nacji, które pytają o dostępność – przyznał dyrektor skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Źródło: Informacja własna / Sport.pl / Wisla-malinka.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.