PŚ w skokach. Kamil Stoch wystartuje w Rasnovie

fot. Tomasz Markowski

Przed mistrzostwami globu w Oberstdorfie pozostają pucharowe zmagania w Rasnovie. Skaczemy.pl podało grupę podopiecznych Michala Doleżala na zawody w Rumunii. W składzie znalazł się m.in. Kamil Stoch, który ma za sobą nieudany weekend rywalizacji na polskiej ziemi.

fot. Tomasz Markowski

W Rasnovie czeka nas ostatni przystanek zmagań w Pucharze Świata przed rywalizacją o mistrzowskie medale w Oberstdorfie. Po bardzo nieudanym niedzielnym konkursie w Zakopanem w wykonaniu polskich skoczków można było się zastanawiać, czy do Rumunii pojedzie m.in. Kamil Stoch. Kibice przewidywali, iż w Rasnovie może zabraknąć trzykrotnego mistrza olimpijskiego. Jak się jednak okazuje, trzeci skoczek klasyfikacji generalnej cyklu nie opuści ostatnich zawodów przed mistrzostwami globu.

Portal Skaczemy.pl poinformowało, iż do Rumunii Michal Doleżal powołał wspomnianego już Kamila Stocha, a także Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Andrzeja Stękałę, Jakuba Wolnego, Klemensa Murańkę oraz Pawła Wąska. 19 lutego czeka nas jedyny indywidualny konkurs w najbliższy weekend.


Źródło: Skaczemy.pl