PŚ w Short Tracku: 18 miejsce Patrycji Maliszewskiej w Salt Lake City!

maliszewska
fot: bi.gazeta.pl

W miniony weekend odbyła się inauguracja PŚ w Short Tracku, który odbył się w Salt Lake City. Wczoraj (9 Listopada) zawodniczki rywalizowały na 1000 m.

Zwycięstwo na tym dystansie odniosła Kanadyjka Marianne St. Gelais. Druga była Minjeong Choi z Korei Południowej. Na najniższym stopniu podium uplasowała się Chinka Kexin Fan.

We wczorajszych zawodach wystartowały także polki. Najwyżej z nich została sklasyfikowana Patrycja Maliszewska z klubu Juvenia Białystok, która zajęła 18 miejsce. Na 27. pozycji uplasowała się Oliwia Gawlicka, a na 29. Martę Wójcik.

Już w najbliższy weekend odbędą się kolejne zawody PŚ w Short Tracku. Tym razem sportowcy wystartują w kanadyjskim Montrealu.

Źródło: informacja własna/ interia.pl