PŚ w Park City: Zwycięstwa Wendla/Artla i Repiłowa

fot.przegladsportowy.pl

fot.przegladsportowy.pl
fot.przegladsportowy.pl

Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski zajęli 15. miejsce w zawodach dwójek w Pucharze Świata w Park City. W jedynkach Maciej Kurowski był 24. Pierwsze zwycięstwa w tym sezonie odnieśli Tobias Wendl/Tobias Artl i Roman Repiłow.

Park City to ostatni przystanek amerykańskiej części Pucharu Świata. Nasza dwójka z czasem 45.411 zajęła 15. lokatę. Ze zwycięstwa dopiero pierwszy raz w sezonie cieszyli się Tobias Wendl i Tobias Artl. Niemcy uzyskali wynik 44.742. Dzisiejszy start okazał się być świetnym dla Łotyszy. Bracia Sics zajęli 2. pozycję z wynikiem 44.816. Trzecie miejsce zajęli liderzy klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Toni Eggert i Sascha Benecken. Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski w generalce są na 15. miejscu, więc wystartują w jutrzejszym sprincie.

Wyniki dwójek

Klasyfikacja generalna PŚ dwójek

W jedynkach panów zwyciężył Roman Repiłow, który osiągnął wynik 1:32.254. Drugie miejsce zajął Austriak Wolfgang Kindl, a trzeci był Włoch Dominik Fischnaller. Maciej Kurowski zajął 24. miejsce z czasem 1:34.267. Mateusz Sochowicz odpadł w Pucharze Narodów. W klasyfikacji generalnej prowadzenie objął Kindl, drugi był Repiłow, a trzeci dopiero Felix Loch.

Wyniki jedynek mężczyzn

Klasyfikacja generalna PŚ mężczyzn

źródło: informacja własna/fil-luge.org

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.