PŚ w Niżnym Tagile. Gdzie obejrzeć niedzielne kwalifikacje? Transmisja tylko tutaj

fot. M. Rudzińska

Puchar Świata w skokach narciarskich rozpoczął się na dobre. O ile dotąd wszystkie oceniane serie można było obejrzeć w telewizji, o tyle niedzielne kwalifikacje zobaczymy tylko w Internecie. Gdzie dokładnie?

fot. M. Rudzińska

Piątkowe kwalifikacje pokazały polskim kibicom, że warto je obejrzeć. Chociażby dla tak wspaniałego skoku, jakim popisał się Kamil Stoch. Polak uzyskał aż 135 metrów i jako jedyny przeskoczył obiekt w Niżnym Tagile. Wielu kibiców nie wyobraża sobie, że mogłoby przegapić niedzielne kwalifikacje. Te ruszają o 14:30. W telewizji ich jednak nie zobaczymy.

Gdzie obejrzeć kwalifikacje?

Piątkowe kwalifikacje zawsze będzie można obejrzeć za darmo w Eurosporcie. Te niedzielne, z racji mnogości sportowych transmisji, dostępne będą tylko Eurosport Player. Dla naszych czytelników mamy dobrą wiadomość. Dzięki współpracy, możecie zakupić dostęp do platformy w promocyjnej cenie. Wykupując dostęp na całą zimę, dodatkowo otrzymujecie Player z produkcjami TVN bez reklam. Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji i cieszyć się transmisjami nie tylko skoków, ale także innych dyscyplin zimowych.

Źródło: Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj