PŚ w Klingenthal: Już dziś konkurs indywidualny (listy startowe). Kamil Stoch nie wystartuje w konkursie!

Kamil Stoch- LGP Wisła 2014 r.Dziś o godz. 11:30 rozpocznie się pierwszy konkurs indywidualny w sezonie zimowym 2014/2015. Na liście startowej widnieją nazwiska 50 zawodników w tym 6 skoczków z Polski. Kamil Stoch nie wystartuje w dzisiejszym konkursie!

O godz. 10:15 zawodnicy wystartują w serii próbnej, która poprzedzi konkurs. Wyniki jej można śledzić dzięki relacji berkutschi. Transmisja telewizyjna na TVP1 z konkursu zaplanowana jest na godz. 11:30. O godz. 11:15 a tym samym kanale rozpocznie się studio przed konkursem. Stacja Eurosport rozpocznie swoją relacje o godz. 11:15.

Do konkursu indywidualnego zakwalifikowało się 6 naszych reprezentantów. Wciąż nie wiadomo jaką decyzje podejmie Kamil Stoch wraz ze sztabem szkoleniowym. Nasz dwukrotny Mistrz Olimpijski w czasie piątkowych treningów nabawił się kontuzji stawu skokowego, przez co nie może zginać nogi. Decyzje w sprawie startu ma podjąć tuż przed rozpoczęciem konkursu. [AKTUALIZACJA:] W dzisiejszym konkursie indywidualnym nie zobaczymy Kamila Stocha. Kontuzja stawu skokowego uniemożliwiła mu rywalizacje w czasie pierwszych konkursów Pucharu Świata. Nie wiadomo również czy zobaczymy naszego Mistrza podczas przyszłotygodniowego Pucharu Świata w Kuusamo.

Lista startowa polskich zawodników:

3. Bartłomiej Kłusek

8. Stefan Hula

18. Dawid Kubacki

29. Jan Ziobro

34. Piotr Żyła

36. Maciej Kot

Pełna lista startowa konkursu indywidualnego

Źródło: berkutschi.com/Informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.