PŚ w bobslejach i skeletonie na antenach Polsatu

fot. IBSF- International Bobsleigh and Skeleton Federation

fot. IBSF- International Bobsleigh and Skeleton Federation

Mamy dobrą wiadomość dla kibiców bobslei i skeletonu. Zbliżający się wielkimi krokami sezon Pucharu Świata, będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu.


Polski Związek Bobslei i Skeletonu poinformował dzisiaj, że zbliżający się sezon Pucharu Świata w bobslejach i skeletonie będzie można oglądać na sportowych antenach Polsatu, tj. Polsat Sport, Polsat Sport Extra oraz Polsat Sport News. Do tej pory polscy kibice musieli liczyć głównie na transmisje w Internecie. Inauguracja sezonu 2018/2019 odbędzie się w łotewskiej Siguldzie, gdzie bardzo często trenuje nasza kadra. Zawody odbędą się w weekend 7-9 grudnia.

Na początku nowego roku bobsleiści i skeletoniści rywalizować będą w Altenbergu. Kolejnymi przystankami Pucharu Świata będą Konigssee, Innsbruck oraz Sankt Moritz. Następnie pucharowa rywalizacja przeniesie się za ocean. Dwie ostatnie rundy Pucharu Świata odbędą się w Lake Placid i w Calgary. Zmagania w Calgary zakończą sezon Pucharu Świata, ale najważniejsze zawody jeszcze będą czekać na zawodników. W Whistler odbędą się mistrzostwa świata, które zostaną rozegrane w dniach 25 lutego – 10 marca.

Źródło: PZBiS / ibsf.org

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.