PŚ w biathlonie: Domracheva zwycięża w biegu na dochodzenie!

Darya Domracheva zwycięża w dzisiejszym biegu na dochodzenie w zawodach Pucharu Świata w Chanty-Mansijsku. Białorusinka nie miała sobie równych na dystansie 10 km.

Domracheva w czterech strzelaniach popełniła tylko jeden błąd, który nie zaważył na jej dzisiejszym wyniku. Na metę dotarła z czasem 28:14.4. Na drugim i trzecim stopniu podium stanęły reprezentantki Niemiec – Laura Dalhmeier (+15.7 s) oraz Franziska Preuss (+15.9 s). Tuż za podium uplasowała się natomiast reprezentantka Finlandii – Kaisa Makarainen, która po trzech niecelnych strzałach do zwyciężczyni straciła 1:01.8.

Jedyna reprezentantka Polski – Weronika Nowakowska-Ziemniak, po dwóch błędach na strzelnicy, na metę dobiegła z czasem 31:41.9 i zajęła 28. lokatę.

Już jutro o godz. 12:00 bieg ze startu wspólnego.