PŚ: Ruszyła sprzedaż biletów do Wisły i Zakopanego!

Wielka Krokiew - Zakopane 2014
fot. Mateusz Król

Sezon zimowy zbliża się ogromnymi krokami a organizatorzy zawodów Pucharu Świata w Wiśle i Zakopanem postanowili dobrze to wykorzystać. W tym roku wyjątkowo szybko rozpoczęli sprzedaż biletów na najważniejsze wydarzenia sportowe początku roku. W piątek 12. września ruszyła bowiem sprzedaż wejściówek na zawody w Wiśle. Można je nabyć przez serwis www.kupbilet.pl .

W przyszłości planowane jest także prowadzenie sprzedaży wejściówek w sklepie „Wiślaczek” w Wiśle oraz w dniu zawodów przed wejściem na skocznię. W sprzedaży jest sześć tysięcy biletów na wszystkie trybuny poza sektorami A5 i A6. Ceny wejściówek na Puchar Świata w Wiśle są bardzo atrakcyjne i wynoszą 40 złotych za bilety do sektorów stojących B1 i B2 oraz 60 złotych za bilety do sektorów siedzących: A1, A2, A3, A4 oraz A7. Bezpłatny wstęp na zawody mają dzieci do piątego roku życia oraz osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym. W obu przypadkach opiekunowie muszą kupić bilet (do sektora B1).

Przez ten sam serwis można już na być także bilety na Puchar Świata w Zakopanem. Miasto to będzie organizowało zmagania światowej czołówki już 37. raz. Po raz trzeci w historii na Wielkiej Krokwi zostanie rozegrany konkurs drużynowy. Zawody odbędą się w dniach 16-18.01.2015 a ceny biletów rozpoczynają się od 60 zł (sektory C i D) do 70 zł (A i B). W chwili obecnej nie ma możliwości zakupienia wejściówek VIP. Wszystkich fanów skoków narciarskich gorąco zapraszamy na polskie konkursy! Emocje są oczywiście gwarantowane!

Źródło: Alicja Kosman / PZN | informacja własna

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.