Przerwa w startach Kikkan Randall. Amerykanka jest w ciąży

fot. fis-ski.com
fot. fis-ski.com

Rodzina światowych biegów narciarskich powiększy się o kolejne dziecko. Była mistrzyni świata Kikkan Randall pochwaliła się wczoraj, że spodziewa się dziecka. W związku z tym nie zobaczymy jej w nadchodzącym sezonie.

Kikkan Randall ogłosiła wczoraj, że wspólnie ze swoim mężem (Jeff Ellis), zostaną rodzicami w kwietniu. Oznacza to, że mistrzyni świata w sprincie drużynowym z 2013 roku, nie zobaczymy w zbliżającym się sezonie. Randall podkreśla, że zamierza wrócić w pełni sił za roki celu w MŚ w Lahti i Igrzyska w Pjongczang 2018. – Mój mąż chciał wreszcie powiększyć rodzinę, a to jest najlepszy moment – mówiła biegaczka. – Cieszę się, że zostanę matką i mam nadzieję wrócić w 2017 roku.

Randall ten sezon zamierza oglądać jako kibic, aby pozostać cały czas w kontakcie ze sportem. Jej mąż pracujący jako menadżer marketingu FIS Pucharu Świata w biegach, będzie przez cały sezon podróżował z karuzelą światową. – Mam nadzieję wrócić nadal świetna w sprintach i polepszyć się na dystansach – mówi Kikkan. Amerykańska biegaczka celuje w sprinty stylem dowolnym podczas MŚ w Lahti. Nasza redakcja przyszłym rodzicom składa szczere gratulacje.

Źródło: nordic.usskiteam.com

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.