Przegląd Sportowy: Kruczek i Antiga trenerami roku!

P1040720Po kilku miesiącach głosowania nadszedł czas, aby poznać Sportowca Roku 2014. Już dziś podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu poznamy jego nazwisko. Tradycyjnie kilka godzin przed uroczystością, organizatorzy ogłaszają kto został Trenerem Roku. Tym razem wyjątkowo wyłoniono dwa nazwiska.

Łukasz Kruczek został wyróżniony już przed rokiem. Jak sam przyznawał w wywiadach, byłby zaskoczony ponownym wybraniem. Trener naszych skoczków zatem nie może pewnie teraz wyjść ze zdziwienia. Kruczek nagrodę podzielił w tym roku z trenerem mistrzowskiej kadry siatkarzy – Stefan Antigą. Takiego obrotu sprawy nikt się chyba nie spodziewał.

Szkoleniowiec kadry A w skokach narciarskich w minionym sezonie doprowadził Kamila Stocha do dwóch złotych medali olimpijskich i kryształowej kuli. Ponadto drużyna osiągnęła najlepsze miejsce w historii konkursów drużynowych na IO (4.). Maciej Kot i Jan Ziobro świetnie spisywali się w konkursach indywidualnych, a cała nasza ekipa zdobyła najwięcej punktów w historii startów w Pucharze Świata.

Wieczorem o godzinie 20:15 na anetenie TVP1 zostanie przeprowadzona transmisja z Gali Mistrzów Sportu. Właśnie tam zostaną wręczone najważniejsze statuetki w świecie polskiego sportu. Łukasz Kruczek wspólnie z kadrą naszych skoczków jest trenują, a nagrodę z pewnością odbierze jego żona. Zapraszamy przed telewizory, bo dowiemy się także, kto został Sportowcem Roku 2014. Kamil Stoch? Wspieramy sms-ami podczas audycji!

Źródło: Informacja własna / Przegląd Sportowy

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.