Przegląd kadr na sezon 2020/21 w biegach narciarskich


Federacje z czasem ogłaszają kadry na sezon 2020/21 w biegach narciarskich. Jak dotąd, poznaliśmy składy dziewięciu reprezentacji. Postanowiliśmy zebrać je w jedną całość.

Dotychczas ogłoszone kadry poszczególnych reprezentacji w biegach narciarskich:

Kobiety:

Szwajcaria:

Kadra narodowa:

Nadine Faehndrich 

Laurien van der Graaff

Kadra B:

Lydia Hiernickel 

Alina Meier

Desiree Steiner 

Rosja:

Grupa Jurija Borodawko i Artiema Żmurko:

Lidia Durkina

Anna Żerebiatiewa

Maria Istomina

Natalia Miekriukowa

Natalia Niepriajewa

Grupa Marcusa Kramera i Siergieja Turyszewa:

Alisa Żambałowa

Maja Jakunina

Anastazja Kuleszowa (Siedowa)

Julia Stupak (Biełorukowa)

Grupa Jegora Sorina i Andrieja Nutrikina:

Anna Gruchwina

Nina Dubotolkina

Kristina Kuskowa

Christina Macokina

Jekaterina Smirnowa

Tatjana Sorina

Anastazja Falieiewa

Norwegia:

Kadra narodowa:

Therese Johaug

Heidi Weng

Ingvild Flugstad Oestberg

Tiril Udnes Weng

Ragnhild Haga

Maiken Caspersen Falla

Ane Appelkvist Stenseth

Lotta Udnes Weng

Anna Svendsen

Helene Marie Fossesholm

Stany Zjednoczone:

Kadra A:

Sadie Maubet Bjornsen

Rosie Brennan

Sophie Caldwell

Jessie Diggins

Julia Kern

Hailey Swirbul

Kadra B:

Katharine Ogden

Polska:

Kadra A:

Izabela Marcisz

Monika Skinder 

Weronika Kaleta

Karolina Kaleta 

Karolina Kukuczka 

Hanna Popko

Eliza Rucka (zawodniczka rezerwowa) 

Francja:

Kadra A:

Delphine Claudel

Kadra B:

Coralie Bentz (trening z kadrą A) 

Laura Chamiot-Maitral (trening z kadrą A) 

Flora Dolci (trening z kadrą A) 

Juliette Ducordeau (trening z kadrą A)

Enora Latuilliere (trening z kadrą A) 

Lena Quintin (trening z kadrą A) 

Melissa Gal

Niemcy:

Kadra 1A:

Victoria Carl

Pia Fink

Antonia Fraebel

Laura Gimmler

Katharina Hennig

Sofie Krehl

Nadine Herrmann

Julia Preussger

Anne Winkler 

Kadra 1B:

Alexandra Danner

Amelie Hofmann

Lisa Lohmann

Jessica Loeschke

Coletta Rydzek

Kim Hager

Cindy Kammler

Celine Mayer

Kadra 2A:

Lara Dellit

Helen Hoffmann

Saskia Nuernberger

Linda Schumacher

Germana Thannheimer

Verena Veit

Charlotte Koch

Kadra 2B:

Charlotte Boehme

Selina Franz

Luise Graef

Emily Herrnkind

Ilva Kesper

Annika Koch

Cora Loeschke

Lena Mettang

Alexandra Otto

Miriam Reisnecker

Alina Celine Rippin

Pia Schratt

Fanny Thannheimer

Emily Weiss

Lisa Zinecker

Finlandia:

Kadra narodowa:

Jasmi Joensuu 

Anita Korva 

Anne Kylloenen

Jasmin Kaehaerae 

Katri Lylynperae

Johanna Matintalo 

Laura Mononen 

Kerttu Niskanen

Vilma Nissinen

Eveliina Piippo 

Krista Paermaekoski 

Szwecja:

Kadra A:

Charlotte Kalla

Ebba Andersson

Emma Ribom

Frida Karlsson

Hanna Falk

Linn Svahn

Jonna Sundling

Maja Dahlqvist

Moa Lundgren

Grupa BAUHAUS:

Anna Dyvik

Elina Roennlund

Evelina Settlin

Johanna Hagstroem

Moa Olsson

Mężczyźni:

Szwajcaria:

Kadra narodowa:

Dario Cologna

Kadra A:

Jonas Baumann

Roman Furger

Jovian Hediger

Beda Klee

Jason Rueesch

Kadra B:

Dajan Danuser

Cyril Faehndrich 

Valerio Grond

Erwan Kaeser

Janik Riebli

Roman Schaad

Ueli Schnider

Cedric Steiner 

Rosja:

Grupa Jurija Borodawko i Artiema Żmurko:

Aleksandr Bolszunow

Andriej Sobakariew

Dienis Spicow

Aleksandr Terentiew

Aleksiej Czerwotkin

Grupa Marcusa Kramera i Siergieja Turyszewa:

Jewgienij Biełow

Iwan Kiriłłow

Artiem Malcew

Glieb Rietiwych

Siergiej Ustiugow

Grupa Olega Pieriewozczikowa i Danika Akimowa:

Siergiej Ardaszew

Aleksandr Biessmiertnych

Kiriłł Kiliwniuk

Andriej Larkow

Andriej Mielniczenko

Ilja Siemikow

Anton Timaszow

Iwan Jakimuszkin

Grupa Jegora Sorina i Andrieja Nutrikina:

Iwan Gorbunow

Dmitrij Żul

Andriej Kuźniecow

Ilja Poroszkin

Dienis Filimonow

Norwegia:

Kadra zawodników wszechstronnych:

Sjur Roethe

Simen Hegstad Krueger

Emil Iversen

Hans Christer Holund

Martin Loewstroem Nyenget

Didrik Toenseth

Kadra sprinterska:

Johannes Hoesflot Klaebo

Erik Valnes

Finn Haagen Krogh

Haavard Solaas Taugboel

Paal Golberg

Sindre Bjoernestad Skar

Stany Zjednoczone:

Kadra A:

Simi Hamilton

Kadra B:

Kevin Bolger

Scott Patterson

Gus Schumacher

Logan Hanneman

Polska:

Kadra A:

Maciej Staręga

Dominik Bury

Kamil Bury

Mateusz Haratyk

Kacper Antolec

Dawid Damian

Michał Skowron

Francja:

Kadra A:

Adrien Backscheider 

Lucas Chanavat

Valentin Chauvin 

Jean-Marc Gaillard

Renaud Jay 

Richard Jouve 

Hugo Lapalus 

Jules Lapierre 

Maurice Manificat 

Clement Parisse

Kadra B:

Jules Chappaz (trening z kadrą A) 

Baptiste Gros (trening z kadrą A) 

Arnaud Chautemps 

Martin Collet 

Sabin Coupat 

Mathieu Goalabre

Kevin Lancia 

Victor Lovera 

Tom Mancini

Theo Schely 

Jean Tiberghien

Niemcy:

Kadra 1A:

Thomas Bing

Lucas Boegl

Janosch Brugger

Jonas Dobler

Sebastian Eisenlauer

Andreas Katz

Florian Notz

Kadra 1B:

Maxim Cervinka

Josef Faessler

Florian Knopf

Richard Leupold

Jakob Milz

Friedrich Moch

Anian Sossau

Paul Graef

Jonas Schroeter

Kadra 2A:

Jan-Friedrich Doerks

Korbinian Heiland

Marius Kastner

Kilian Koller

Alexander Brandner

Max Kermer

Tim Seifert

Kadra 2B:

Luis Braun

Robin Fischer

Emil Herzog

Jakob Horlacher

Simon Jung

Elias Keck

Matteo Lewe

Eric Moeller

Luca Petzold

Toni Rollinger

Niklas Schmid

Maximilian Tent

Tom Emilio Wagner

Luca Wehrle

Lorenz Zapf

Finlandia:

Kadra narodowa:

Juuso Haarala 

Ristomatti Hakola 

Oerttu Hyvaerinen 

Lauri Lepistoe 

Juho Mikkonen 

Joni Maeki 

Iivo Niskanen 

Verneri Suhonen 

Markus Vuorela 

Lauri Vuorinen

Szwecja:

Kadra A:

Calle Halfvarsson

Jens Burman

Johan Haeggstroem

Oskar Svensson

Viktor Thorn

Grupa BAUHAUS:

Fredrik Andersson

Marcus Grate

William Poromaa

Źródło: FIS

%d bloggers like this: