Powrót zimy już dziś w Winter Time

Choć za oknami szaro i ponuro, to dla nas zima rozpoczyna się już dziś. Radio Gol oraz portal Sportsinwinter.pl pragną zaprosić wszystkich fanów sportów zimowych na magazyn Winter Time. Pierwsza audycja już dziś!

To już druga edycja magazynu Winter Time. Tym razem Radio Gol wspólnie z naszym portalem, zdecydowało się wprowadzić kilka istotnych zmian w formule programu, by jeszcze bardziej uatrakcyjnić magazyn. Co tydzień w czwartek o godz. 19:00 na antenie Radio Gol, porozmawiamy o takich dyscyplinach jak skoki narciarskie, biegi narciarskie, biathlon i kombinacja norweska. Zrelacjonujemy to, co wydarzyło się na najważniejszych zimowych arenach i przedstawimy newsy z narciarskiego świata. Nie zabraknie również miejsca na oceny i własne komentarze do aktualnych wydarzeń. Od drugiego programu będzie także możliwość zadawania pytań przez słuchaczy. Wystarczy tylko opublikować tweeta z hasztagiem #WinterTime. W pierwszym, dzisiejszym wydaniu magazynu postaramy się przedstawić wam w skrócie jak wyglądały przygotowania naszych reprezentantów w sezonie letnim, jak wyglądają ostatnie szlify formy zawodników i kto w nadchodzącym sezonie może odgrywać pierwszoplanowe role.

Pierwszy magazyn Winter Time już dziś o godz. 19:00 na kanale pierwszym Radio Gol.  Gośćmi prowadzącego program Aleksego Kiełbasy będą: Maciej Gorczyński, Anna Felska oraz Mateusz Król. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.