Posezonowe plany Michaela Hayboecka

SAM_2841Prawie miesiąc temu zakończyły się zmagania skoczków narciarskich w sezonie 2014/2015. Był to bardzo intensywny sezon dla zawodników, każdy z nich po sezonie planuje odpocząć przed konkursami, które mają się rozegrać latem. 

Skoczek z Austrii Michael Hayboeck po udanym dla niego sezonie stwierdził, że zasłużył na wypoczynek. ” Porządny odpoczynek jest w planach zaraz po analizach sezonu”- dodał Hayboeck.

Wraz z kolegą z teamu austriackiego Stefanem Kraftem jest fanem piłki nożnej, chciałby wraz z kolegą wybrać się na mecz FC Barcelony z Bayernem Monachium. Nie ukrywa, że jego pasją jest latanie, a nawet ma w planach ponowne nurkowanie z rekinami.

Miniony sezon był bardzo udany dla austriackiego zawodnika.  Wygrał jeden z konkursów w sezonie a na Mistrzostwach Świata w Falun z kolegami z drużyny zdobył srebrny medal. ” Konkursy w żółtej koszulce lidera, rekord skoczni w Trondheim i 138,5 metra na Bergisel- to wszystko to dla mnie wyjątkowe momenty, które sprawiają,że mam ochotę na więcej”- podsumował.

Źródło: informacja własna/sportowefakty.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.