Popularna gra w wersji skoków narciarskich. Gratka dla fanów

fot. Tomasz Markowski

Na taką wiadomość czekało z utęsknieniem środowisko skoków narciarskich. Już niedługo swojej premiery doczeka się skokowa edycja gry planszowej – Monopoly.

fot. Tomasz Markowski

Kolejna gra planszowa dotycząca skoków narciarskich stała się faktem

Mało jest chyba osób, które choć raz w swoim życiu nie zagrały w Monopoly. Gra wymyślona w Stanach Zjednoczonych,  polegająca na handlu nieruchomościami, od lat cieszy się wielką popularnością na całym świecie. Na planszach znajdowało się już wiele polskich miast, jak np. Gdynia, Kraków, Wrocław, czy Toruń.

Planszówka doczekała się również odpowiedników sportowych. W przeszłości wydano już m.in. edycje z udziałem piłkarskiej reprezentacji Polski czy wielkiego Realu Madryt.

Teraz jednak przyszedł czas na wątek skoków narciarskich. Jak poinformował jeden z użytkowników twittera, już pierwszego listopada fani tej pięknej dyscypliny sportu doczekają się swojej wersji popularnej gry.

Dodajmy, że w przeszłości powstała już jedna z gier planszowych poświęconych tematyce skoków narciarskich. Ich pomysłodawcami byli Czesi – Matej Kus oraz Michal Vavrys. O szczegółach można przeczytać tutaj >>>

źródło: twitter/mmboardgames.net