Polski Związek Narciarski podpisał umowę z firmą Uvex na kolejne cztery lata!

fot. Alicja Kosman / PZN

W sobotę 11 października podczas trwających Mistrzostw Polski w skokach narciarskich w Szczyrku, Polski Związek Narciarski podpisał umowę z firmą Uvex na kolejne cztery lata. Oznacza to , że polscy skoczkowie, nasza mistrzyni Justyna Kowalczyk oraz pozostali narciarze przez kolejne cztery lata, do Igrzysk Olimpijskich w Pyeongchang, będą występować w kaskach, goglach oraz okularach firmy UVEX.

pp
fot. Alicja Kosman / PZN

Podpisana umowa jest kontynuacją naszej wieloletniej współpracy, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy najwyższej, światowej jakości sprzęt, zabezpieczający głowy naszych zawodników szczególnie gogle i kaski. Nasi zawodnicy zdobywali w tym sprzęcie medale olimpijskie, a jego jakość jest sprawdzona, ponieważ od lat korzystamy z usług firmy UVEX. Dlatego podpisanie umowy na kolejne cztery lata było formalnością, ta kontynuacja jest naturalna – stwierdził Apoloniusz Tajner, Prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

– Dotychczasowa współpraca przebiegała bardzo pomyślnie, szczególnie w obliczu sukcesów Kamila Stocha i Justyny Kowalczyk. Nasza obecność wśród najlepszych jest dla nas bardzo ważna. Świadczymy najwyższej klasy usługi, jeżeli chodzi o dostarczenie sprzętu. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania i tak będziemy robić przez kolejne cztery lata – tłumaczy Jacek Gizicki, UVEX Brand Manager. – Przede wszystkim zauważamy korzyści medialne, które płyną z tej współpracy. Zarówno Kamil, jak i Justyna są sportowcami najwyższej wagi, a UVEX jako firma światowa współpracuje z najlepszymi sportowcami, zatem umocniliśmy swoją pozycję na rynku i chcemy to kontynuować dalej – dodaje.

fot. Alicja Kosman / PZN

Od sezonu zimowego 2014/15 zmienia się homologacja, jeżeli chodzi o kaski narciarskie. Jacek Gizicki opowiada jak firma UVEX radzi sobie z tymi zmianami. – Reagujemy na bieżąco i jesteśmy na to przygotowani. UVEX współpracuje bezpośrednio z Międzynarodową Federacją Narciarską, dlatego jesteśmy dobrze zapoznani ze wszystkimi regulaminami i nie mamy z tym problemów – tłumaczy. – Ta branża zmienia się z roku na rok i nie jest wykluczone, że będą nas czekały kolejne nowości – podsumowuje Jacek Gizicki.

Źródło: Anna Karczewska / PZN

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.