Polska wicemistrzyni olimpijska z koronawirusem. “W szpitalu miejsca brak”

fot. youtube.com

Wicemistrzyni olimpijska z Soczi – Luiza Złotkowska – zarażona koronawirusem. Polska panczenistka podzieliła się taką informacją na profilu społecznościowym. – Zdrowa, młoda i wysportowana… a jednak koronawirus jest bezwzględny – napisała Złotkowska.

fot. youtube.com

Dwukrotna medalista olimpijska w łyżwiarstwie szybkim otrzymała pozytywny wynik testu na Covid-19. Jak informuje Luiza Złotkowska, nie czuje się najlepiej. – Kilka dni temu straciłam węch i smak, głowa mi pęka, po wejściu na piętro muszę wyrównywać oddech – przyznała była panczenistka. Dodała także, że aktualnie przebywa w domu.

– Siedzę grzecznie w domu z wielka nadzieją, że nic się nie pogorszy, bo przecież w szpitalu miejsca brak – zaznaczyła. Jedna z najlepszych polskich panczenistek w historii zaznaczyła też, że o kwarantannie poinformowała ją “automatyczna sekretarka”.

Złotkowska zaapelowała także do swoich fanów, aby baczniej o siebie dbali. – Ściągnęłam aplikacje „kwarantanna”, żeby nie angażować niepotrzebnie służb. Wiem że są bardziej potrzebujący! To nie są żarty, uważajcie na siebie – napisała.

https://www.facebook.com/luiza.zlotkowska/posts/3641922432535112

Źródło: Facebook

Mateusz Król
Obserwuj