Polscy skoczkowie zakończyli zgrupowanie w Oberstdorfie

Kamil Stoch
fot. Kinga Kluk

Dzisiaj podopieczni Łukasza Kruczka zakończyli pierwsze zgrupowanie na torach lodowych. Początkowo polscy skoczkowie mieli trenować tylko w Oberstdorfie lecz przez złe warunki pogodowe i śnieg, zmuszeni byli zmienić swoje plany. Dlatego też swoje pierwsze skoki na torach lodowych skoczkowie oddali na skoczni normalnej w Hinzenbach. Stamtąd przenieśli się już do Oberstdorfu, gdzie skocznia została ponownie otwarta.

Jak twierdzi nasz szkoleniowiec Łukasz Kruczek, zawodnicy nie mieli problemów z przestawieniem się na tory lodowe a układ sił w naszej reprezentacji nie uległ zmianie.

Maciej Kot, dla którego sezon letni nie był zbyt udany, po pierwszych skokach na rozbiegu lodowym, na swoim profilu na facebooku napisał, że jest zadowolony z treningów.
Skoki nie odbiegają od tych z ostatniego treningu w Szczyrku – pisze zawodnik. – Teraz czas na kolejny krok i budowanie oraz stabilizację formy startowej.

Trener Łukasz Kruczek już niebawem planuje kolejne zgrupowanie na skoczni z torami lodowymi. Wszystko zależy od dostępności i przygotowania skoczni. Być może będzie to ponownie niemiecka skocznia w Oberstdorfie.

źródło: facebook.com / informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.