Polscy kombinatorzy norwescy trenowali już na torze lodowym

fot. wiadomosci.ox.pl

fot. wiadomosci.ox.pl

Ostatnio w Garmisch Partenkirchen reprezentanci Polski w kombinacji norweskiej skakali na torach lodowych. Adam Cieślar, Paweł Słowiok, Szczepan Kupczak i Piotr Kudzia spędzili w Garmisch kilka dni, a teraz trenują w Ramsau.

Na zgrupowanie w Garmisch Partenkirchen nieco później przyjechał przechodzący badania Szczepan Kupczak. W pełni treningi na torach lodowych wykorzystali Adam Cieślar, Paweł Słowiok i trenujący od niedawna z Kadrą Narodową Piotr Kudzia. Specjalnie dla naszego portalu Paweł Słowiok podzielił się wrażeniami ze zgrupowania w Garmisch.

– Przejście na tory lodowe obyło się bez jakichkolwiek problemów. Od razu złapaliśmy dobre czucie, więc można było się skupić w moim przypadku nad pracą w locie – podsumował treningi Słowiok. Skoki nie były mocną stroną polskich kombinatorów. – Ogólnie czuję się dobrze na skoczni, mam jeszcze braki, ale na pewno wygląda to dużo lepiej niż w poprzednich sezonach – podkreślił Paweł Słowiok.

– Teraz jeszcze kilka treningów na lodowcu, a później mamy zaplanowane krótkie zgrupowanie w Wiśle, wstępnie na 7 listopada – powiedział Słowiok o najbliższych planach treningowych podopiecznych Danny’ego Winkelmanna. Do Kuusamo Polacy wybiorą się dopiero w tygodniu, w którym zaplanowane są inauguracyjne zawody Pucharu Świata.

źródło: informacja własna/pzn.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.