Polsat będzie pokazywać Puchar Świata w biathlonie!

fot. biathlonews.com
fot. biathlonews.com

Już nie tylko w Eurosporcie będziemy mogli emocjonować się konkursami Pucharu Świata w Biathlonie. Telewizja Polsat na swoich kanałach (Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News) zamierza przeprowadzić transmisje na żywo z tych zawodów!

W rozmowie z portalem internetowym Biathlon.pl, wicedyrektor ds. sportu telewizji Polsat, Pan Piotr Pykel zapewnił, że stacja będzie pokazywała wszystkie zawody z cyklu Pucharu Świata na żywo: – Będziemy pokazywać wszystkie zawody, bez szczególnego nacisku na rywalizację mężczyzn czy kobiet. Intencją stacji jest pokazywanie całego sezonu Pucharu Świata w biatlonie na żywo.

Telewizja Polsat zamierza promować biathlon w Polsce i dlatego chce wykupić prawa do transmisji Pucharu Świata już na kolejne lata: – Telewizja Polsat podpisując umowę o współpracy, zawsze stara się promować jednocześnie daną dyscyplinę. Tak samo jest z biathlonem, dlatego stawiamy na długoletnią obecność Pucharu Świata na naszych antenach – dodaje Piotr Pykel.

Nie wiadomo jeszcze, kto będzie komentował zawody w biathlonie w telewizji Polsat. Pierwszy konkurs z cyklu Pucharu Świata odbędzie się 30 listopada w Ostersund.

Źródło: Biathlon.pl

Mateusz Król
Obserwuj

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.