fot. Rosmarie Knutti / rk-photography.ch?php>
Wszystkie zaplanowane na ten sezon zawody o krajowe mistrzostwo w narciarstwie alpejskim zostały zakończone (lub odwołane). O wynikach mistrzostw w najmocniejszych krajach informowaliśmy na bieżąco, ale chcielibyśmy jeszcze w zbiorczym podsumowaniu przedstawić zwycięzców pozostałych krajów.
?php>Większość zawodów o mistrzostwo krajowe miało miejsce już w marcu po zakończeniu Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, ale niektóre nacje organizowały takie zawody wcześniej. Postaraliśmy się zebrać wyniki z całego sezonu. W zestawieniu nie znalazły się zawody o mistrzostwo kraju, w których sklasyfikowany został tylko 1 reprezentant danego kraju.
?php>?php>Andora?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Mireia Gutierrez 2. Carmina Pallas 3. Cande Moreno Becerra?php>
Slalom mężczyzn: 1. Axel Esteve 2. Robert Solsona 3. Matias Vargas Bourguet?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Carmina Pallas 2. Cande Moreno Becerra 2. Aina Cinca Bons?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Axel Esteve 2. Aria Misse 3. Alex Riuz Gimenez?php>
Super G kobiet: 1. Carmina Pallas 2. Cande Moreno Becerra 3. Clara Lopez?php>
Super G mężczyzn: 1. Matias Vargas Bourguet 2. Florian Loriot 3. Alexandre Le Dantec?php>
Zjazd kobiet: 1. Cande Moreno Becerra 2. Carmina Pallas 3. Laura Arnabat Marsol?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Marc Oliveras 2. Thibault Fouques 3. Alexandre Le Dantec?php>
?php>
Austria?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Julia Grünwald 2. Katharina Truppe 3. Marie-Therese Sporer?php>
Slalom mężczyzn: 1. Johannes Strolz 2. Fabio Gstrein 3. Pirmin Hacker?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Elisabeth Kappaurer 2. Ricarda Haaser 3. Nadine Fest?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Johannes Strolz 2. Magnus Walch 3. Daniel Meier?php>
Super G kobiet: 1. Rosina Schneeberger 2. Ricarda Haaser 3. Nicole Schmidhofer?php>
Super G mężczyzn: 1. Vincent Kriechmayr 2. Niklas Köck 3. Christopher Neumayer?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Hannes Reichelt 2. Matthias Mayer 3. Romed Baumann?php>
Kombinacja kobiet: 1. Ricarda Haaser 2. Franziska Gritsch 3. Elisabeth Kappaurer?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Vincent Kriechmayr 2. Niklas Köck 3. Marco Schwarz?php>
?php>
Belgia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Louise Van Den Bosch 2. Jana Elskens 3. Eline Werckx?php>
Slalom mężczyzn: 1. Tom Verbeke 2. Dries Van Den Broecke 3. Eric Lahaye?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Kim Vanreusel 2. Mathilde Nelles 3. Louise Van Den Bosch?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Sam Maes 2. Dries Van Den Broecke 3. Tom Verbeke?php>
Super G kobiet: 1. Kim Vanreusel 2. Louise Van Den Bosch?php>
Super G mężczyzn: 1. Dries Van Den Broecke 2. Tom Verbeke 3. Eric Lahaye?php>
?php>
Bośnia i Hercegowina?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Elvedina Muzaferija 2. Emina Husić?php>
Slalom mężczyzn: 1. Igor Laikert 2. Marko Sljivić 3. Emir Lokmić?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Elvedina Muzaferija 2. Maja Tadić 3. Dajana Dijaković?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Marko Sljivić 2. Igor Laikert 3. Emir Lokmić?php>
?php>
Bułgaria?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Vera Asenova 2. Maria Kirkova 3. Mira Gelova?php>
Slalom mężczyzn: 1. Kamen Zlatkov 2. Georgi Okolski 3. Dean Todorov?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Maria Kirkova 2. Vera Asenova 3. Antoaneta Karaivanova?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Albert Popov 2. Kamen Zlatkov 3. Georgi Okolski?php>
?php>
Czarnogóra?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Bojana Milosević 2. Ivana Bulatović 3. Nadieżda Milosević?php>
Slalom mężczyzn: 1. Eldar Salihović 2. Bojan Kosić?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Nadieżda Milosević 2. Ivana Milosevic 3. Ivana Bulatović?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Eldar Salihović?php>
Czechy
?php>Slalom kobiet: 1. Martina Dubovska 2. Tereza Kmochová 3. Veronika Camkova?php>
Slalom mężczyzn: 1. Krystof Kryzl 2. Ondrej Berndt 3. Adam Zika?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Katerina Paulathova 2. Gabriela Capova 3. Katerina Kotrlova?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Krystof Kryzl 2. Ondrej Berndt 3. Adam Kotzmann
?php>Finlandia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Nella Korpio 2. Riikka Honkanen 3. Hilla Hannola?php>
Slalom mężczyzn: 1. Teddy Takki 2. Juho Handolin 3. Joonas Rasanen?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Riikka Honkanen 2. Nea Luukko 3. Nella Korpio?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Samu Torsti 2. Robin Back 3. Teddy Takki?php>
Super G kobiet: 1. Hilla Hannola 2. Kia-Emilia Hakala 3. Inka Antikainen?php>
Super G mężczyzn: 1. Sampu Kankkunen 2. Mikael Svensk 3. Andreas Romar?php>
Zjazd kobiet: 1. Kia-Emilia Hakala 2. Hilla Hannola 3. Inka Antikainen?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Andreas Romar 2. Sampo Kankkunen 3. Samu Torsti?php>
Kombinacja kobiet: 1. Inka Antikainen 2. Hilla Hannola 3. Kaisa Nyberg?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Andreas Romar 2. Samu Torsti 3. Juho Handolin?php>
Francja
?php>Slalom kobiet: 1. Adeline Baud Mugnier 2. Anne-Sophie Barthet 3. Laurie Mougel?php>
Slalom mężczyzn: 1. Clement Noel 2. Victor Muffat-Jeandet 3. Jean-Baptiste Grange?php>
Slalom gigant kobiet: Tessa Worley 2. Jade Grillet Aubert 3. Romane Miradoli?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Cyprien Sarrazin 2. Alexis Pinturault 3. Victor Muffat-Jeandet?php>
Super G kobiet: 1. Tessa Worley 2. Tiffany Gauthier 3. Romane Miradoli?php>
Super G mężczyzn: 1. Adrien Theaux 2. Blaise Giezendanner 3. Cyprien Sarrazin?php>
Zjazd kobiet: 1. Tiffany Gauthier 2. Romane Miradoli 3. Laura Gauche?php>
Kombinacja kobiet: 1. Adeline Baud Mugnier 2. Anne-Sophie Barthet 3. Romane Miradoli?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Victor Muffat-Jeandet 2. Cyprien Sarrazin 3. Maxime Rizzo
?php>Grecja?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Sophia Ralli 2. Maria Samarinou 3. Natalia Papaioannou?php>
Slalom mężczyzn: 1. Ioannis Antoniou 2. Nikolaos Tziovas 3. Athanasios Katsanis?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Maria Samarinou 2. Paraskevi Mavridou 3. Aristi Kyritsi?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Ioannis Antoniou 2. Ioannis Proios 3. Massimiliano Valcareggi?php>
?php>
Hiszpania?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Mirentxu Miguel 2. Nuria Pau 3. Inda Garin?php>
Slalom mężczyzn: 1. Joaquim Salarich 2. Erik Cruz 3. Ricard Ortega?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Nuria Pau 2. Julia Bargallo 3. Anna Esteve?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Juan Del Campo 2. Erik Cruz 3. Ricard Ortega?php>
Super G kobiet: 1. Julia Bargallo 2. Nuria Pau 3. Clara Lopez?php>
Super G mężczyzn: 1. Albert Ortega 2. Juan Del Campo 3. Aingeru Garay?php>
?php>
Holandia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Boxie Borchart 2. Floor Van Ameijde 3. Roxy Van Der Haas?php>
Slalom mężczyzn: 1. Max Van Rossum 2. Olaf Borsboom 3. Rik Schippers?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Boxie Borchart 2. Noa Blok 3. Roxy Van Der Haas?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Maarten Meiners 2. Steffan Winkelhorst 3. Max Van Rossum?php>
?php>
Islandia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Helga Maria Vilhjalmsdottir 2. Freydis Halla Einarsdottir 3. Andrea Bjork Birkisdottir?php>
Slalom mężczyzn: 1. Sturla Snaer Snorrason 2. Magnus Finnsson 3. Einar Kristinn Kristgeirsson?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Freydis Halla Einarsdottir 2. Helga Maria Vilhjalmsdottir 3. Andrea Bjork Birkisdottir?php>
Slalom gigant mężczyzn:1. Sturla Snaer Snorrason 2. Jon Gunnar Gudmundsson 3. Sigurdur Hauksson?php>
?php>
Japonia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Asa Ando 2. Sakurako Mukogawa 3. Mio Arai?php>
Slalom mężczyzn: 1. Ryunosuke Ohkoshi 2. Kyosuke Kono 3. Hideyuki Narita?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Emi Hasegawa 2. Asa Ando 3. Noe Okamoto?php>
?php>
Kanada?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Erin Mielzynski 2. Marie-Michele Gagnon 3. Laurence St-Germain?php>
Slalom mężczyzn: 1. Phil Brown 2. William St-Germain 3. Sam Mulligan?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Valerie Grenier 2. Candace Crawford 3. Ali Nullmeyer?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Trevor Philip 3. Dustin Cook 3. Phil Brown?php>
Super G kobiet: 1. Georgia Burgess 2. Mikayla Martin 3. Kristina Natalenko?php>
Super G mężczyzn: 1. Tyler Werry 2. Jake Gougeon 3. Brodie Seger?php>
Zjazd kobiet: 1. Stefanie Fleckenstein 2. Soleil Patterson 3. Georgia Burgess?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Broderick Thompson 2. Tyler Werry 3. Jeffrey Read?php>
?php>
Korea Południowa?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Young-Seo Kang 2 Jin-soul Noh 3. Eun-hwa Jo?php>
Slalom mężczyzn: 1. Dong-hyun Jung 2. Je-yun Park 3. Min-Sik Jung?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Young-Seo Kang 2. Seung-Hyun Rim 3. Seo-hyun Kim?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Dong-kwan Hong 2. Hyeon-tae Kim 3. Dong-hyun Jung?php>
?php>
Liban?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Natacha Mohbat 2. Jackie Chamoun 3. Laetitia El Khoury?php>
Slalom mężczyzn: 1. Cezar Arnouk 2. Dani Chamoun 3. Allen Behlok?php>
?php>
Łotwa?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Agnese Aboltina 2. Evelina Gasuna 3. Liene Bondare?php>
Slalom mężczyzn: 1. Zaks Gedra 2. Elvis Opmanis 3. Davis Zvejnieks?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Agnese Aboltina 2. Zanete Gedra 3. Liene Bondare?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Kristaps Zvejnieks 2. Zaks Gedra 3. Miks Zvejnieks?php>?php>?php>
Niemcy
?php>Slalom kobiet: 1. Christina Geiger 2. Marina Wallner 3. Susanne Weinbuchner?php>
Slalom mężczyzn: 1. Linus Strasser 2. Dominik Stehle 3. Stefan Luitz?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Susanne Weinbuchner 2. Lucia Rispler 3. Patrizia Dorsch?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Linus Strasser 2. Georg Hegele 3. Simon Joscher?php>
Super G mężczyzn: 1. Josef Ferstl 2. Dominik Schwaiger 3. Andreas Sander?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Linus Strasser 2. Thomas Dressen 3. Anton Tremmel
?php>Norwegia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Maria Therese Tviberg 2. Kristine Gjelsten Haugen 2. Marte Berg Edseth?php>
Slalom mężczyzn: 1. Henrik Kristoffersen 2. Timon Haugan 3. Bjørnar Neteland?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Ragnhild Mowinckel 2. Kristin Lysdahl 3. Nina Løseth?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Leif Kristian Haugen 2. Rasmus Windingstad 3. Patrick Haugen Veisten?php>
Super G kobiet: 1. Maria Therese Tviberg 2. Kristin Lysdah 3. Hannah Sætheren?php>
Super G mężczyzn: 1. Stian Saugestad 2. Aleksander Aamodt Kilde 3. Tomas Markegård?php>
Zjazd kobiet: 1. Maria Therese Tviberg 2. Kristina Riis-Johannessen 3. Kristin Lysdahl?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Aleksander Aamodt Kilde 2. Stian Saugestad 3. Tomas Markegård?php>
Kombinacja kobiet: 1. Kristin Lysdahl 2. Marte Monsen 3. Thea Louise Stjernesund?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Rasmus Windingstad 2. Aleksander Aamodt Kilde 3. Sebastian Foss-Solevaag?php>
?php>
Polska?php>?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Maryna Gąsienica-Daniel 2. Katarzyna Wąsek 3. Maria Łuczak?php>
Slalom mężczyzn: 1. Maciej Bydlinski 2. Dominik Białobrzycki 3. Piotr Habdas?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Maryna Gąsienica-Daniel 2. Daria Krajewska 3. Katarzyna Wąsek?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Piotr Habdas 2. Maciej Bydliński 3. Szymon Bębenek?php>
?php>
Rosja?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Jekaterina Tkaczenko 2. Ksenia Ałopina 3. Anastazja Gornostajewa?php>
Slalom mężczyzn: 1. Paweł Trichiczew 2. Simon Jefimow 3. Paweł Pjasik?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Aleksandra Prokopijewa 2. Anastazija Silantiewa 3. Jekaterina Tkaczenko?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Aleksander Andrijenko 2. Paweł Trichiczew 3. Dmitrij Uljanow?php>
Zjazd kobiet: 1. Jekaterina Perfiłowa 2. Walentina Golenkowa 3. Julija Plieszkowa?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Aleksander Alechin 2. Jewgienij Lisica 3. Maksim Simonow?php>
Kombinacja kobiet: 1. Wladisława Buriejewa 2. Walentina Golenkowa 3. Julija Plieszkowa?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Dmitrij Uljanow 2. Yurij Drugow 3. Maksim Simonow?php>
?php>
Serbia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Nevena Ignjatović 2. Milica Kovacević 3. Jana Babić?php>
Slalom mężczyzn: 1. Marko Stevović 2. Marko Vukicević 3. Strahinja Stanisić?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Nevena Ignjatović 2. Marta Dinić 3.?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Marko Vukicević 2. Raso Jevremović 3. Marko Stevović?php>
?php>
Słowacja?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Veronika Velez-Zuzulova 2. Tereza Jancova 3. Klaudia Nemcova?php>
Slalom mężczyzn: 1. Matej Falat 2. Andreas Zampa 3. Samuel Revucky?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Tereza Jancova 2. Katarina Miklosova 3. Petra Hromcova?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Andreas Zampa 2. Matej Falat 3. Denis Mazgut?php>
?php>
Słowenia?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Marusa Ferk 2. Ana Bucik 3. Sasa Brezovnik?php>
Slalom mężczyzn: 1. Stefan Hadalin 2. Zan Kranjec 3. Zan Groselj?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Ana Drev 2. Meta Hrovat 3. Klara Livk?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Miha Hrobat 2. Zan Kranjec 3.?php>
Super G kobiet: 1. Sasa Brezvnik 2. Ana Bucik 3. Klara Livk?php>
Super G mężczyzn: 1. Martin Cater 2. Klemen Kosi 3. Rok Perko?php>
Zjazd kobiet: 1. Meta Hrovat 2. Ana Bucik 3. Sasa Brezovnik?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Martin Cater 2. Klemen Kosi 3. Miha Hrobat?php>
Kombinacja kobiet: 1. Ana Bucik 2. Klara Livk 3. Desiree Ajlec?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Klemen Kosi 2. Miha Hrobat 3. Martin Cater?php>
?php>
Szwajcaria?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Melanie Meillard 2. Wendy Holdener 3. Camille Rast?php>
Slalom mężczyzn: 1. Luca Aerni 2. Reto Schmidiger 3. Marc Rochat?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Melanie Meillard 2. Simone Wild 3. Camille Rast?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Gino Caviezel 2. Justin Murisier 3. Loic Meillard?php>
Super G kobiet: 1. Corinne Suter 2. Jasmine Flury 3. Melanie Meillard?php>
Super G mężczyzn: 1. Gino Caviezel 2. Stefan Rogentin 3. Gilles Roulin?php>
Zjazd kobiet: 1. Corinne Suter 2. Priska Nufer 3. Nathalie Gröbli?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Beat Feuz 2. Niels Hintermann 3. Mauro Caviezel?php>
Kombinacja kobiet: 1. Wendy Holdener 2. Melanie Meillard 3. Michelle Gisin?php>
Kombinacja mężczyzn 1. Luca Aerni 2. Stefan Rogentin 3. Loic Meillard?php>?php>?php>?php>
Szwecja
?php>Slalom kobiet: 1. Emelie Wikström 2. Anna-Swenn Larsson 3. Paulina Grassl?php>
Slalom mężczyzn: 1. Mattias Hargin 2. Filip Vennerström 3. Gustav Lundbäck?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Frida Hansdotter 2. Maria Pietilä-Holmner 3. Sara Hector?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Andre Myhrer 2. Anthon Cassman 3. Matts Olsson?php>
Super G kobiet: 1. Lisa Hörnblad 2. Helena Rapaport 3. Fanny Axelsson?php>
Super G mężczyzn: 1. Felix Monsen 2. Mattias Rönngren 3. Filip Platter?php>
Zjazd kobiet: 1. Lisa Hörnblad 2. Lin Ivarsson 3. Helena Rapaport?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Felix Monsen 2. Filip Platter 3. Mattias Rönngren?php>
Kombinacja kobiet: 1. Lisa Hörnblad 2. Emelie Henning 3. Fanny Axelsson?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Mattias Rönngren 2. Gustav Lundbäck 3. Filip Vennerström
?php>USA?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Resi Stiegler 2. Roni Remme 3. Lila Lapanja?php>
Slalom mężczyzn: 1. Alexander J. Ginnis 2. David Chodounsky 3. Michael Ankeny?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Megan McJames 2. Foreste Peterson 3. Patricia Mangan?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Hig Roberts 2. Tim Jitloff 3. Kieffer Christianson?php>
Super G kobiet: 1. Laurenne Ross 2. Stacey Cook 3. Megan McJames?php>
Super G mężczyzn: 1. Ryan Cochran-Siegle 2. Jared Goldberg 3. Travis Ganong?php>
Zjazd kobiet: 1. Alice McKennis 2. Anna Marno 3. Alice Merryweather?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Sam Morse?php>
?php>
Węgry?php>
?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Chiara Archam 2. Laura Csima 3. Mariann Mimi Maroty?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Benjamin Szollos 2. Bence Nagy 3. David Valeri?php>
Super G kobiet: 1. Chiara Archam 2. Laura Csima?php>
Super G mężczyzn: 1. Barnabas Szollos 2. Marton Kekesi 3. Bence Nagy?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Marton Kekesi 2. Bence Nagy 3. Balazs Hegyi?php>
?php>
Wielka Brytania?php>
?php>
Slalom kobiet: 1. Charlotte Guest 2. Ella Still 3. Nicole Ritchie?php>
Slalom mężczyzn: 1. Dave Ryding 2. Laurie Taylor 3. Billy Major?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Alexandra Tilley 2. Cara Brown 3. Charlotte Guest?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Charlie Raposo 2. Billy Major 3. Laurie Taylor?php>
Super G kobiet: 1. Cara Brown 2. Jessica Anderson 3. Honor Clissold?php>
Super G mężczyzn: 1. Iain Innes 2. Billy Major 3. Zak Vinter?php>
Zjazd kobiet: 1. Darcie Mead 2. Cara Brown 3. Natalia Harte?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Billy Major 2. Iain Innes 3. Samuel Todd-Saunders?php>?php>?php>?php>
Włochy
?php>Slalom kobiet: 1. Irene Curtoni 2. Vivien Insam 3. Nicole Agnelli?php>
Slalom mężczyzn: 1. Tommaso Sala 2. Manfred Moelgg 3. Federico Liberatore?php>
Slalom gigant kobiet: 1. Federica Brignone 2. Francesca Marsaglia 3. Laura Pirovano?php>
Slalom gigant mężczyzn: 1. Giulio Giovanni Bosca 2. Andrea Ballerin 3. Manfred Moelgg?php>
Super G kobiet: 1. Federica Brignone 2. Sofia Goggia 3. Anna Hofer?php>
Super G mężczyzn: 1. Dominik Paris 2. Peter Fill 3. Guglielmo Bosca?php>
Zjazd kobiet: 1. Verena Stuffer 2. Sofia Goggia 3. Jole Galli?php>
Zjazd mężczyzn: 1. Peter Fill 2. Guglielmo Bosca 3. Dominik Paris?php>
Kombinacja kobiet: 1. Federica Brignone 2. Anna Hofer 3. Francesca Marsaglia?php>
Kombinacja mężczyzn: 1. Guglielmo Bosca 2. Alexander Prast 3. Giulio Giovanni Bosca
?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>?php>
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz