Początek Letniej Grand Prix w Wiśle bez Freunda i Schlierenzauera?

Wisła- Malinka (lato)Już za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się kolejna edycja Letniej Grand Prix w skokach narciarskich.  Po raz piąty z rzędu skoczkowie zaczną rywalizację w Wiśle. Kilka reprezentacji podało składy na te konkursy.

W reprezentacji Japonii zabraknie weterana skoków narciarskich Noriakiego Kasai. 43- latek nie pojawi się również na starcie pozostałych konkursów w Courchevel, oraz w Eisiedeln. Kraj kwitnącej wiśni wystąpi w składzie Junshiro Kobayashi, Shohei Tochimoto, Kento Sakuyama, Kenshiro Ito, Yukiya Sato, oraz Reruhi Shimizu. Następną reprezentacją, która potwierdziła skład w Wiśle są Finowie. Kraj ten będą reprezentować Jarkko Maeaettae, Ville Larinto, Janne Ahonen, Harri Olli.

Jeśli chodzi o pozostałe reprezentacje to według wiceprezesa PZN Andrzeja Wąsowicza do Wisły w najmocniejszym składzie przyjadą Słoweńcy na czele z Peterem Prevcem. Jak dodaje na zawodach może zabraknąć Severina Freunda, oraz Gregora Schlierenzauera. Dalej mówi, że ostateczne składy powinny być znane tydzień przed imprezą.

Źródło: skijumping.pl/ przegladsportowy.pl

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.