PK w Ga-Pa: Zupancic najlepszy w serii próbnej, dobry skok Kastelika

Dominik Kastelik 2

Zakończyła się seria próbna przed drugim konkursem Pucharu Kontynentalnego w Garmisch-Partenkirchen. Najlepszy wynik uzyskał reprezentant Słowenii Miran Zupancic. 

Słoweniec w swoim skoku uzyskał 126 m, co wystarczyło na wyprzedzenie dwóch daleko skaczących Austriaków. Drugi był Florian Altenburger (133 m), a trzeci Thomas Hofer (132 m). Tuż za czołową trojką uplasował się drug reprezentant Słowenii Nejc Dezman (128,5 m).

Z lepszej strony niż wczoraj, pokazali się Polacy. Dominik Kastelik po skoku na 122,5 m, zajął 12. miejsce. Dobrze zaprezentował się również kolejny z naszych juniorów Paweł Wąsek (126,5 m), który wylądował na 26. pozycji. Sześć oczek niżej uplasował się Andrzej Stękała (116 m). Dalej uplasowali się pozostali reprezentanci: Przemysław Kantyka (112,5 m), Stanisław Biela (110 m) oraz Dawid Jarząbek (106 m), którzy zajęli odpowiednio 41, 42 i 47. miejsce.

Pełne wyniki 

Już za chwilę o godz. 10:00 początek pierwszej serii konkursowej konkursu Pucharu Kontynentalnego w Garmisch-Partenkirchen. Liczymy na dobrą postawę Polaków.

źródło: informacja własna 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.