PK: Krzysztof Biegun wygrywa, trzech Polaków w “10”!

SAM_22211Kilka minut temu zakończył się konkurs skoków z cyklu Pucharu Kontynentalnego, który odbył się w niemieckim Brotterode. Zwycięzcą został Krzysztof Biegun!

Polak uzyskując odległości 112,5 oraz 118 metrów wygrał dzisiejsze zawody. Tuż za nim uplasowało się dwóch Norwegów. Pierwszym z nich jest Robert Johansson ( 114,0 m i 117,0 m ) a drugim Joachim Hauer( 111,5 m i 116,5 m). Na tym “najgorszym” dla sportowca miejscu czwartym znalazł się kolejny z naszych reprezentantów Stanisław Biela ( 114,5 m i 114,0 m). Bardzo dobry występ zanotował także Bartłomiej Kłusek, który został sklasyfikowany na ósmym miejscu ( 114,0 i 113,5 m).

Pozostali Biało Czerwoni uplasowali się na następujących pozycjach: Stefan Hula – miejsce 16. ( 117,0 m i 110,5 m); Krzysztof Miętus – miejsce 18. ( 106,5 m i 113,0 m) oraz Tomasz Byrt – miesjce 29. ( 105,0 m i 100,5 m). Nasi reprezentanci mogą uznac dzisiejsze zawody za bardzo udane. Trzech w pierwszej dziesiątce, wszyscy w czołowej trzydziestce, oby tak dalej!