Pjongczang 2018: Spędź te igrzyska razem z nami!

XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu zostały rozpoczęte. Olimpijski znicz już zapłonął i w związku z tym chcielibyśmy zaprosić wszystkich naszych czytelników do śledzenia naszej strony podczas igrzysk. 

Redakcja Sportsinwinter.pl przygotowała dla was wiele relacji i najświeższych informacji z olimpijskich aren, w takich dyscyplinach jak: skoki narciarskie, biegi narciarskie, biathlon, narciarstwo alpejskie, kombinacja norweska, łyżwiarstwo szybkie czy saneczkarstwo. Zachęcamy do śledzenia nie tylko naszej strony ale również naszych profili społecznościowych na Facebooku i Twitterze, na których pojawią się wyniki wszystkich dyscyplin i wiele ciekawostek. Wszystko co chcecie wiedzieć o igrzyskach w Pjongczangu znajdziecie właśnie u nas. Dodatkowo codziennie wieczorem przez cały okres trwania igrzysk w Radio Gol będziecie mogli posłuchać magazynu Olympic Time, w którym znajdziecie m.in. podsumowania tego, co działo się danego dnia na olimpijskich arenach.
Zanim jednak poznamy pierwszych medalistów, przypomnimy wam trochę historii, a także uchylimy rąbka tajemnicy dotyczącej organizacji największej imprezy sportowej na świecie. Oto teksty na temat igrzysk, które już pojawiły się na naszej stronie. To doskonały niezbędnik kibica podczas najbliższych dni.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu czas zacząć! Mamy nadzieję, że wspólnie będziecie z nami przeżywać niezwykłe emocje podczas sportowej rywalizacji naszych reprezentantów.

źródło: informacja własna 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.