Pjongczang 2018: Słaby dzień polskich bobsleistów

fot. sport.onet.pl

fot. sport.onet.pl

Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski zajmują dopiero 22. miejsce po dwóch ślizgach zawodów dwójek. Na półmetku prowadzą Nico Walther/Christian Poser przed Justinem Krippsem/Alexem Kopaczem i Johannesem Lochnerem/Christianem Weberem.

Polacy na trasie nie popełnili dużych błędów, ale czasy obydwu przejazdach nie były zadowalające. Polacy słabo startowali, a potem tracili na kolejnych fragmentach trasy. Po dwóch ślizgach Mateusz Luty/Krzysztof Tylkowski zajmują 22. miejsce z czasem 1:39,97. W zawodach Pucharu Świata polska dwójka potrafiła walczyć o miejsca w pierwszej dziesiątce. Teraz Polacy będą walczyć o pozycję w drugiej dziesiątce.

Po pierwszym dniu prowadzą Nico Walther/Christian Poser. Reprezentanci Niemiec po pierwszym ślizgu byli na trzecim miejscu. W drugim przejeździe Niemcy zaprezentowali się świetnie i pomimo upadku na linii mety, objęli prowadzenie. Na drugiej pozycji ze stratą jednej dziesiątej sekundy są Kanadyjczycy Justin Kripps i rozpychający polskiego pochodzenia Alex Kopacz. Trzecie miejsce zajmują kolejni Niemcy Johannes Lochner/Christian Weber, a czwarte liderzy po pierwszym przejeździe Łotysze Oskars Melbardis/Janis Strenga.

Wyniki

źródło: informacja własna

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.